Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Zakopane: 3, 4, 5 lub 7 dni dla 2 osób z wyżywieniem w Willi Janina

Zimowe szaleństwo na stokach w Zakopanem! Od 365 zł za 3, 4, 5 lub 7 dni dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami z deserami w Willi Janina! Karta Tatrzańska dająca wiele atrakcyjnych zniżek w cenie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

365 zł

Wartość: 365 zł

Cena: 365 zł

Oszczędzasz: b/d

Zimowe szaleństwo na stokach w Zakopanem! Od 365 zł za 3, 4, 5 lub 7 dni dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami z deserami w Willi Janina! Karta Tatrzańska dająca wiele atrakcyjnych zniżek w cenie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Doba hotelowa trwa od godziny 15 do godziny 10.
  • Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 602 367 427 lub 18 20 196 06.
  • Kupon ważny do 31.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) lub 5 dni (4 noce) lub 7 dni (6 nocy) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami z deserem w pokoju z łazienką, TV, czajnikiem i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Pobyt dzieci do 4 lat (śpiących z rodzicami) - bezpłatny, dzieci 4-10 lat: dostawka 55 zł/dobę ze śniadaniem i obiadokolacją.
  • Opłata klimatyczna dodatkowo płatna - 2 zł/os./dobę.
  • W cenie kuponu Karta Tatrzańska na czas pobytu.

Opis szczegółowy

Spokojna dzielnica Zakopanego, niedaleko wyciągów krzesełkowych i licznych tras narciarskich!Pokoje z łazienkami, TV i internetem, pyszna domowa kuchnia oraz dostęp do sali gier i zabaw!Dodatkowo Karta Tatrzańska upoważniająca do wielu zniżek na atrakcje w okolicy!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 365 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 546 zł,5 dni (4 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 726 zł,7 dni (6 nocy) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 1085 zł.  Zakopane - zimowa stolica Polski - to przede wszystkim idealne miejsce wypadowe w Tatry! Tu swój początek ma większość najciekawszych szlaków turystycznych. To także miejsce dla amatorów nocnego życia. Urokliwe knajpki, regionalne restauracje, klimatyczne puby i wiele innych miejsc, które konieczne należy odwiedzić!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Willa Janina ul. Stachonie 30, Zakopane

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.