Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Praga: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Seifert****

Atrakcyjny zimowy urlop w Pradze! Od 279 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Seifert**** w stolicy Czech!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

279 zł

Wartość: 380 zł

Cena: 279 zł

Oszczędzasz: 27%

Atrakcyjny zimowy urlop w Pradze! Od 279 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Seifert**** w stolicy Czech!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon ważny do 28.02.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Opłaty weekendowe (przyjazd w piątek lub sobotę): 4,50€/pokój/noc, płatne na miejscu w hotelu.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką i bezpłatnym Wi-Fi w hotelu. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od daty dokonania zakupu, rejestrując się na stronie http://register.hotelvoucheronline.com (należy wybrać język polski). W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany hotelowy voucher z instrukcją rezerwacji pokoju w obiekcie.
  • Dziecko do lat 2 śpiące z rodzicami na jednym łóżku - bezpłatnie. Maksymalna liczba dostawek wynosi 1.

Opis szczegółowy

Spędźcie niesamowity urlop w Pradze, stolicy naszych południowych sąsiadów!Hotel usytuowany jest w doskonałej lokalizacji - w pobliżu historycznego centrum Pragi!W cenie kuponu codziennie śniadania w formie bufetu, składające się z potraw podawanych na ciepło i zimno! Wyruszcie na zimową wycieczkę do jednego z najpiękniejszych miast środkowej Europy!   Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 279 zł zamiast 380 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 419 zł zamiast 570 zł.   Hotel Seifert**** znajduje się w pobliżu historycznego centrum Pragi, w odległości dwóch przystanków metra od Mostu Karola i Starego Miasta. Najbliższa stacja metra znajduje się tylko 200 metrów od hotelu, dzięki czemu wszystkie znane praskie zabytki są z hotelu łatwo dostępne.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Seifert**** Koněvova 152/8, Žižkov, 130 00 Prague

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.