Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Litwa: 3-4 dni dla 2 osób w Panorama Hotel***

Wypocznijcie na Litwie! Od 469 zł zamiast 690 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Panorama*** w samym sercu Starego Miasta w Wilnie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

469 zł

Wartość: 690 zł

Cena: 469 zł

Oszczędzasz: 32%

Wypocznijcie na Litwie! Od 469 zł zamiast 690 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Panorama*** w samym sercu Starego Miasta w Wilnie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Parking płatny 10 EUR/dzień.
  • Kupon ważny do 30.04.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 8 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://reservation.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • Dzieci do lat 12 lat (śpiące z rodzicami) - bezpłatny pobyt. Dostawka - 23 EUR/os./dobę.

Opis szczegółowy

Poznajcie Wilno - jedną z najpiękniejszych europejskich stolic! Przeżyjcie niezapomniane chwile!Znakomita lokalizacja hotelu, w samym sercu Starego Miasta, blisko licznych atrakcji turystycznych!W cenie kuponu pobyt w przestronnych pokojach z łazienką, TV i WiFi! Codziennie urozmaicone śniadania!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 469 zł zamiast 690 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 689 zł zamiast 1035 zł.   Wilno jest jednym z najpiękniejszych miast Starego Kontynentu, gdzie dziedzictwo historyczne łączy się z nowoczesnością. Miasto ma jedną z największych w Europie starówek i wiele niezwykłych zabytków, wpisanych na listę światowego dziedzictwa kulturalnego. Ma także do zaoferowania wiele wartych uwagi obiektów, zaczynając od Archikatedry, po liczne ciekawe kościoły czy pozostałości struktur obronnych miasta: górującą nad miastem wieżę Giedymina oraz Barbakan.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Panorama Hotel*** Sodu g. 14, Vilnius Old Town LT-03211 Wilno, Litwa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj