Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Włochy: Hotel Panoramik

Włochy: Hotel Panoramik

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2232 zł

Wartość: 2572 zł

Cena: 2232 zł

Oszczędzasz: 13%

Włochy: Hotel Panoramik

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

W dzień narty na świetnej stacji narciarskiej z karnetem wliczonym w cenę, a wieczorem odpoczynek w przytulnym hotelu z dala od zgiełku miasta lub spacer przez średniowieczne uliczki Rio di Pusteria.

Hotel zlokalizowany na wzniesieniu z przepięknym widokiem, blisko stoków narciarskich ośrodka Gitschberg Jochtal (ok.350 m od najbliższego wyciągu ), powyżej centrum średniowiecznego Rio di Pusteria (Mühlbach) w odległości kilku minut spacerem. Do centrum większego miasteczka Brixen/Bressanone (Brixen) jest ok 10 km.

hotel, prowadzony przez tyrolską rodzinę, wyposażony w centrum wellness z basenem. Oficjalna kategoryzacja Hotelu 3*.

Przestronne i jasne, część posiada niezapomniany widok na otaczające góry; 2-, 3- lub 4-osobowe. W każdym znajdują się: łazienka z prysznicem lub wanną, suszarką do włosów, telefon, TV sat, Wi Fi (odpłatnie), sejf. Większość pokoi odnowiona w 2017 r.

Centrum wellness; basen, brodzik dla dzieci, sauna, kabina podczerwienie, łaźnia turecka; solarium i masaże (odpłatnie); winda, narciarnia, restauracja, tradycyjny stube, parking.

W hotelu czeka na narciarzy centrum wellness. Miasteczko Rio di Pusteria od zawsze było małym centrum handlowym, i taki pozostało do dnia dzisiejszego - w wąskich, klimatycznych uliczkach rozlokowane są niewielkie sklepiki i bary. Aby wykorzystać w pełni rozrywki oferowane przez Valle Isarco sugerujemy odwiedzić oddalone ok. 10 km Brixen (Bresanone), gdzie znajduje się średniowieczna starówka z szeregiem sklepów, barów i restauracji, a także dyskoteka.

Śniadania: w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie, deser. Kuchnia regionalna, włoska i międzynarodowa. Raz w tygodniu kolacja w średniowiecznym Zamku Kandelburg gdzie zostaną podane typowe dania kuchni tyrolskiej.

Ze względu na położenie hotelu, mają Państwo do dyspozycji 6-dniowy karnet Valle Isarco (wliczony w cenę z wyjątkiem terminu sylwestrowego) obejmujący stacje: Gitschberg Jochtal, Plose, Luson, Velturno i Val di Funes. Istnieje na miejscu możliwość wykupienia na miejscu w hotelu 3-ech transferów na stoki do stacji Plose w kwocie 35 euro/os. Do dolnej kolejki wywożącej do stacji narciarskeij Maranza dowozi bus hotelowy w ustalonych godzinach. Do stacji Maranza można wyjechać również kolejką linową, ktora znajduje się poniżej hotelu, a następnie przejść ok. 300 m.

Ramowy program imprez samolotowych:
Dzień 1 : odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2, 5h do 4, 5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz. 21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów. Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię.
Dzień 2 : przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 3 -8: białe szaleństwo.
Dzień 9 : śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 10 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Program 6-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię.
Dzień 2 : przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 3 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 9 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych Sprawdź rozkład jazdy dla pobytów 6 -noclegowych Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00. Program 6-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -6: białe szaleństwo.
Dzień 7 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta-
uwaga rezydent na telefon * transport do hotelu wg wybranej oferty (dotyczy oferty autokarowej i samolotowej) * korzystanie z centrum wellness (basenu, brodziku, sauny, łaźni tureckiej, kabiny podczerwieni) * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego* karnet w oznaczonych terminach * uroczystą kolację w terminie sylwestrowym * podatek VAT.

Napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów * korzystania z solarium i masaży * opieki rezydenta i karnetu w terminie sylwestrowym.

Ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 ).

Opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 1, 70 Eur/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat).

Karnet 6x Valle Isarco w cenie przez cały sezon (wg wybranej oferty) z wyjątkiem terminu sylwestrowego.

Karnet w cenie Basen Atrakcyjna cena

Rezydent na telefon, po uprzednim kontakcie.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Panoramik Włochy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj