Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Austria: Hotel Burgstaller

Austria: Hotel Burgstaller

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2409 zł

Wartość: 2664 zł

Cena: 2409 zł

Oszczędzasz: 10%

Austria: Hotel Burgstaller

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Idealny hotel na rodzinne wczasy narciarskie: znakomita infrastruktura dla rodziców i dzieci, świetne jedzenie, a w pobliżu renomowana stacja narciarska Bad Kleinkirchheim.

Hotel usytuowany nad górskim jeziorem Millstätter w centrum miejscowości Döbriach, 11 km od stacji narciarskiej Bad Kleinkirchheim, oferującej ponad 100 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności, gdzie dowozi nas skibus mający przystanek przed hotelem (zapisy na skibusa - patrz program narciarski). Wyjazdy w ten region szczególnie polecamy doświadczonym narciarzom, jak również tym małym, radzącym sobie dobrze na trasach o średnim stopniu trudności (czerwone).

Rodzinny, 4-gwiazdkowy obiekt idealnie dopasowany do potrzeb wypoczynku rodzinnego: oferuje nie tylko strefę wellness dla dorosłych, ale także klub dziecięcy z mini basenem, kinem, zjeżdżalnią, kącikiem gier itp. Wszystko to otrzymamy w bardzo korzystnej, jak na 4-gwiazdkowy hotel, cenie. Przystanek skibusa przed hotele. (rozkład jazdy)

Komfortowe 2-osobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek (odnowione w 2017 roku) oraz apartamenty Family Suite Superior o pow. 50-55 m dla max. 5 osób (sypialnia + pokój dzienny); w każdym znajduje się: łazienka z prysznicem lub wanną, WC, TV sat, radio, telefon, balkon.

Klub dziecka: zjeżdżalnia, kącik gier; kino; basen dla dzieci; strefa wellness dla dorosłych: sauna fińska i łaźnia parowa, pokój relaksacyjny, zabiegi kosmetyczne i masaże (odpłatnie); lobby z dużym otwartym kominkiem, Wi-Fi w recepcji; bar, restauracja, parking, narciarnia.
Uwaga : zgodnie z regulacjami hotelu w strefie wellness obowiązuje nagość, a jedynym dopuszczalnym ubraniem" jest ręcznik, wstęp dla osób powyżej 16 lat.

Döbriach jest niewielką miejscowością, oferuje jednak możliwość spędzenia czasu w jednym z kilku barów. W miasteczku znajduje się także supermarket i apteka. Dodatkowymi atrakcjami są baseny termalne sięgających czasów rzymskich w Bad Kleinkirchheim oraz termy w Villach-Warmbad.

Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje 5-daniowe (wybór z 3 wariantów). Dodatkowo drobna przekąska po powrocie z nart. Kuchnia regionalna i międzynarodowa.

Program Tanie Szusowanie (5 noclegów): w celu jak najlepszego poznania regionu Karyntia w terminach pobytu: 14.01-19.01, 28.01-02.02, 11.02-16.02, 25.02-02.03, 04.03-09.03, 11.03-16.03, 25.03-30.03, proponujemy wyjątkowe Ski Safari, w trakcie którego, dzięki naszym transferom poszusujemy po najbardziej znanych stacjach regionu wg programu: 2x Bad Kleinkirchheim, 1x Mölltaler Gletscher, 1x Gerlitzen Alpe, 1x Katschberg-Aineck. Dojazd do stacji Bad Kleinkirchheim skibusem, inne transfery z wykorzystaniem naszych środków transportu (nie dotyczy dojazdu własnego). Program Ski Safari W pozostałych terminach w naszym programie przeznaczamy 5 dni na stacji Bad Kleinkirchheim. Do realizacji powyższych programów niezbędny jest karnet TOP SKI - karnet wliczony w cenę. Program klasyczny (7 noclegów): w naszym programie przeznaczamy 6 dni na stację Bad Kleinkirchheim - karnet wliczony w cenę.
UWAGA ! Skibus na stację narciarską Bad Kleinkirchheim bezpłatny - wymagana wcześniejsza rezerwacja (zapisy odbywają się na recepcji w dniu przyjazdu do hotelu).

Dni Karyntii - w terminie 04.03-09.03.2018 narty i impreza będą nieodłączne! 5 dni bialego szaleństwa i szampańskiej zabawy na stokach Karyntii. W programie: * aprés ski - codziennie nasz DJ nakręca dla Was imprezę na stoku. * nocna jazda. * dla chętnych - szkolenia narciarskie. * relaksacyjny wyjazd do parku wodnego Drautalperle oraz wizyta w strefie saun Badehaus Millstatt. * super cena za pakiet hotel+karnet. Szczegółówy program JUŻ WKRÓTCE!

Ramowy program imprez autokarowych: Tanie Szusowanie:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy.
Dzień 2 : przyjazd do Austrii, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 3 -6: białe szaleństwo.
Dzień 7 : śniadanie, wykwaterowanie, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty, powrót do hotelu, wyjazd do Polski.
Dzień 8 : przyjazd do Polski w godzinach porannych. Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Tanie Szusowanie:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -5: białe szaleństwo.
Dzień 6 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00, możliwość złożenia bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty. Opcjonalnie: powrót do hotelu. Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Zakwaterowanie wg oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * transport do hotelu wg wybranej oferty * transfery na stoki wg programu narciarskiego (dotyczy oferty na autokar w terminach Ski Safari) * karnet narciarski wg wybranej oferty * bilet wstępu do parku wodnego Drautalperle - 1 wizyta 2 godz. oraz strefy saun Badehaus Millstatt - 1 wizyta 3 godz. (dotyczy Dni Karyntii w terminie 04.03-09.03) * podatek VAT.

Napojów do obiadokolacji * odpłatności za masaże, zabiegi kosmetyczne.

Ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 ) * transfery na stoki dla dojazdu własnego wg programu narciarskiego (w terminach Ski Safari) * szkolenie narciarskie dla dorosłych: 2-dniowe koszt 60 eur, 5-dniowe koszt 95 eur (dotyczy Dni Karyntii w terminie 04.03-09.03).
Uwaga szkolenia narciarskie odbywają się 2h/dzień w grupach 3-6 osobowych. Do wyboru 3 stopnie zaawansowania: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany.

Opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 2 /os./dzień (dla osób powyżej 16 lat).

Tanie szusowanie: karnet 5x TOP SKI. Oferta klasyczna: karnet 6x TOP SKI
UWAGA : W TERMINACH LAST MINUTE w tygodniu przed wyjazdem karnet może być odpięty z oferty.

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta austriackiego (więcej informacji w Ważnych
Uwaga ch).

Centrum Wellness Super Ski Safari Karnet w cenie przez cały sezon


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Burgstaller Austria

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.