Oferta online

2409 zł

Wartość: 2664 zł

Cena: 2409 zł

Oszczędzasz: 10%

Austria: Hotel Burgstaller

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Idealny hotel na rodzinne wczasy narciarskie: znakomita infrastruktura dla rodziców i dzieci, świetne jedzenie, a w pobliżu renomowana stacja narciarska Bad Kleinkirchheim.

Hotel usytuowany nad górskim jeziorem Millstätter w centrum miejscowości Döbriach, 11 km od stacji narciarskiej Bad Kleinkirchheim, oferującej ponad 100 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności, gdzie dowozi nas skibus mający przystanek przed hotelem (zapisy na skibusa - patrz program narciarski). Wyjazdy w ten region szczególnie polecamy doświadczonym narciarzom, jak również tym małym, radzącym sobie dobrze na trasach o średnim stopniu trudności (czerwone).

Rodzinny, 4-gwiazdkowy obiekt idealnie dopasowany do potrzeb wypoczynku rodzinnego: oferuje nie tylko strefę wellness dla dorosłych, ale także klub dziecięcy z mini basenem, kinem, zjeżdżalnią, kącikiem gier itp. Wszystko to otrzymamy w bardzo korzystnej, jak na 4-gwiazdkowy hotel, cenie. Przystanek skibusa przed hotele. (rozkład jazdy)

Komfortowe 2-osobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek (odnowione w 2017 roku) oraz apartamenty Family Suite Superior o pow. 50-55 m dla max. 5 osób (sypialnia + pokój dzienny); w każdym znajduje się: łazienka z prysznicem lub wanną, WC, TV sat, radio, telefon, balkon.

Klub dziecka: zjeżdżalnia, kącik gier; kino; basen dla dzieci; strefa wellness dla dorosłych: sauna fińska i łaźnia parowa, pokój relaksacyjny, zabiegi kosmetyczne i masaże (odpłatnie); lobby z dużym otwartym kominkiem, Wi-Fi w recepcji; bar, restauracja, parking, narciarnia.
Uwaga : zgodnie z regulacjami hotelu w strefie wellness obowiązuje nagość, a jedynym dopuszczalnym ubraniem" jest ręcznik, wstęp dla osób powyżej 16 lat.

Döbriach jest niewielką miejscowością, oferuje jednak możliwość spędzenia czasu w jednym z kilku barów. W miasteczku znajduje się także supermarket i apteka. Dodatkowymi atrakcjami są baseny termalne sięgających czasów rzymskich w Bad Kleinkirchheim oraz termy w Villach-Warmbad.

Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje 5-daniowe (wybór z 3 wariantów). Dodatkowo drobna przekąska po powrocie z nart. Kuchnia regionalna i międzynarodowa.

Program Tanie Szusowanie (5 noclegów): w celu jak najlepszego poznania regionu Karyntia w terminach pobytu: 14.01-19.01, 28.01-02.02, 11.02-16.02, 25.02-02.03, 04.03-09.03, 11.03-16.03, 25.03-30.03, proponujemy wyjątkowe Ski Safari, w trakcie którego, dzięki naszym transferom poszusujemy po najbardziej znanych stacjach regionu wg programu: 2x Bad Kleinkirchheim, 1x Mölltaler Gletscher, 1x Gerlitzen Alpe, 1x Katschberg-Aineck. Dojazd do stacji Bad Kleinkirchheim skibusem, inne transfery z wykorzystaniem naszych środków transportu (nie dotyczy dojazdu własnego). Program Ski Safari W pozostałych terminach w naszym programie przeznaczamy 5 dni na stacji Bad Kleinkirchheim. Do realizacji powyższych programów niezbędny jest karnet TOP SKI - karnet wliczony w cenę. Program klasyczny (7 noclegów): w naszym programie przeznaczamy 6 dni na stację Bad Kleinkirchheim - karnet wliczony w cenę.
UWAGA ! Skibus na stację narciarską Bad Kleinkirchheim bezpłatny - wymagana wcześniejsza rezerwacja (zapisy odbywają się na recepcji w dniu przyjazdu do hotelu).

Dni Karyntii - w terminie 04.03-09.03.2018 narty i impreza będą nieodłączne! 5 dni bialego szaleństwa i szampańskiej zabawy na stokach Karyntii. W programie: * aprés ski - codziennie nasz DJ nakręca dla Was imprezę na stoku. * nocna jazda. * dla chętnych - szkolenia narciarskie. * relaksacyjny wyjazd do parku wodnego Drautalperle oraz wizyta w strefie saun Badehaus Millstatt. * super cena za pakiet hotel+karnet. Szczegółówy program JUŻ WKRÓTCE!

Ramowy program imprez autokarowych: Tanie Szusowanie:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy.
Dzień 2 : przyjazd do Austrii, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 3 -6: białe szaleństwo.
Dzień 7 : śniadanie, wykwaterowanie, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty, powrót do hotelu, wyjazd do Polski.
Dzień 8 : przyjazd do Polski w godzinach porannych. Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Tanie Szusowanie:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -5: białe szaleństwo.
Dzień 6 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00, możliwość złożenia bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty. Opcjonalnie: powrót do hotelu. Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Zakwaterowanie wg oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * transport do hotelu wg wybranej oferty * transfery na stoki wg programu narciarskiego (dotyczy oferty na autokar w terminach Ski Safari) * karnet narciarski wg wybranej oferty * bilet wstępu do parku wodnego Drautalperle - 1 wizyta 2 godz. oraz strefy saun Badehaus Millstatt - 1 wizyta 3 godz. (dotyczy Dni Karyntii w terminie 04.03-09.03) * podatek VAT.

Napojów do obiadokolacji * odpłatności za masaże, zabiegi kosmetyczne.

Ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 ) * transfery na stoki dla dojazdu własnego wg programu narciarskiego (w terminach Ski Safari) * szkolenie narciarskie dla dorosłych: 2-dniowe koszt 60 eur, 5-dniowe koszt 95 eur (dotyczy Dni Karyntii w terminie 04.03-09.03).
Uwaga szkolenia narciarskie odbywają się 2h/dzień w grupach 3-6 osobowych. Do wyboru 3 stopnie zaawansowania: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany.

Opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 2 /os./dzień (dla osób powyżej 16 lat).

Tanie szusowanie: karnet 5x TOP SKI. Oferta klasyczna: karnet 6x TOP SKI
UWAGA : W TERMINACH LAST MINUTE w tygodniu przed wyjazdem karnet może być odpięty z oferty.

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta austriackiego (więcej informacji w Ważnych
Uwaga ch).

Centrum Wellness Super Ski Safari Karnet w cenie przez cały sezon

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 24 Marz 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Adres

Burgstaller Austria

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj