Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Lizbona: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Eduardo VII

Weekend w niezwykłej stolicy Portugalii! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Eduardo VII w Lizbonie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

629 zł

Wartość: 930 zł

Cena: 629 zł

Oszczędzasz: 32%

Weekend w niezwykłej stolicy Portugalii! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Eduardo VII w Lizbonie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://go.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • Kupon ważny do 31.03.2018 r. z wyłączeniem 29.12.2017 r.-01.01.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwa na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.

Opis szczegółowy

Zakochajcie się w niezwykłej stolicy Portugalii! Spędźcie niesamowity weekend niezależnie od pory roku!Hotel położony w doskonałej lokalizacji - tylko kilka minut od samego centrum Lizbony!W cenie kuponu pobyt w komfortowych, słonecznych pokojach z łazienką! Codziennie obfite śniadania!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 629 zł zamiast 930 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 929 zł zamiast 1350 zł.   Lizbona jest jedną z najbardziej wysuniętych na zachód i jedną z najmniejszych stolic europejskich. Umiejscowiona jest na 7 wzgórzach, nad rzeką Tag, która wpada do Oceanu Atlantyckiego. Do tego niesamowitego miasta można się wybrać w dowolnym okresie, czemu z pewnością sprzyja pogoda – gorące lata i łagodne zimy kuszą turystów z całej Europy. Lizbońskie zaułki, piękne wąskie uliczki, cenne budowle, zabytkowe balkony i ściany z płytek ceramicznych oraz wyśmienita kuchnia sprawią, że zakochacie się w stolicy Portugalii!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Eduardo VII Av.Fontes Pereira de Melo, 5, Avenidas Novas, 1069-114 Lisbon, Portugal

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.