Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Egipt: Hotel Calimera Habiba Beach

Egipt: Hotel Calimera Habiba Beach

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2279 zł

Wartość: b/d

Cena: 2279 zł

Oszczędzasz: b/d

Egipt: Hotel Calimera Habiba Beach

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Hotel oddalony o ok 38 km od lotniska, 23 km od centrum miejscowości Marsa Alam z barami i sklepami.

Długa piaszczysto-żwirowa plaża, bezpośrednio przy hotelu (przejście przez alejki), łagodne zejście do morza (miejscami kamieniste, w morzu rafa koralowa, zalecane obuwie ochronne), pomost. Bezpłatne parasole, leżaki, materace i ręczniki.

Zaprojektowany w nubijskim stylu, otoczony bujnym, zielonym ogrodem, jest wakacyjną oazą, idealną na rodzinne wakacje.

Całodobowa recepcja, lobby, restauracja główna, 7 barów (active pool bar, relax pool bar, eden pool bar, long bar, mine disco bar, dolphin beach bar, restaurant bar), sheesha, sklepy, wypożyczalnia aut.

Bezpłatne Wi-Fi w lobby

Sala konferencyjna na 250 osób.

Bezpłatnie: 2 baseny zewnętrzne, basen relaksacyjny (podgrzewany), leżaki i parasole, siłownia, fitness, kort tenisowy, mini golf, piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, animacje dzienne i wieczorne. Płatnie: bilard, sauna, masaż, sprzęt do tenisa i oświetlenie kortu, przejażdzki konne i na wielbłądach, wypożyczalnia rowerów, Bezpłatny wstęp do aqua parku.

Brodzik, mini club, plac zabaw, łóżeczko na życzenie.

Dwuosobowe pokoje typu standard z możliwością 2 dostawek. Wyposażenie: łazienka (WC, wanna/prysznic, suszarka), klimatyzacja, TV Sat, minibar, sejf, telefon.

All Inclusive: śniadanie, późne śniadanie, lunch, przekąski popołudniowe, kolacja, północna przekąska. Kawa i ciastka w godzinach 15:00 - 17:00. Raz na tydzień możliwość skorzystania z restauracji a'la carte (wymagana wcześniejsza rezerwacja). Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w wyznaczoych barach w godz. 10:00 - 22:00.

Http://www.balbaagroup.com/calimera-habiba/index.html

Cena PLN dla oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta (
Uwaga !!! W hotelu Wadi Lahmy Azur kontakt z rezydentem tylko telefoniczny), ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT. Cena PLN dla oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT. Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.

Wymagany paszport ważny 6 m-cy (ważność liczona od daty powrotu) dla obywateli Polski wiza pobytowa, ważna 30 dni do uzyskania w ambasadzie lub na lotnisku w Egipcie - koszt wizy 27 USD.Nowość! Możliwość wykupienia wizy przez portal https://visa2egypt.gov.eg, koszt wizy jednokrotnego przekroczenia 25 USD, wielokrotna - 60 USD. Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą. każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Calimera Habiba Beach Egipt

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj