Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Budapeszt: 3 lub 4 dni dla 2 osób w Expo Congress Hotel****

Od 429 zł zamiast 570 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami, obiadokolacjami oraz nielimitowanym dostępem do basenu, saun i centrum fitness w Expo Congress Hotel**** w Budapeszcie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

429 zł

Wartość: 570 zł

Cena: 429 zł

Oszczędzasz: 25%

Od 429 zł zamiast 570 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami, obiadokolacjami oraz nielimitowanym dostępem do basenu, saun i centrum fitness w Expo Congress Hotel**** w Budapeszcie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://register.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. Po otrzymaniu vouchera można dokonać rezerwacji pokoju w hotelu: info@expohotelbudapest.com.
  • Opłata sezonowa przy pobycie 29.03-31.10: EUR 12/pokój/noc dla 2 osób,  płatna na miejscu w hotelu.
  • W cenie kuponu: powitalny drink dla 2 osób, nielimitowany dostęp do centrum spa: basenu, sali fitness i sauny, parking oraz 10% zniżki na dania z karty hotelowej restauracji.
  • Dziecko do lat 12 śpiące a łóżku z rodzicami - bezpłatnie. Dzieci od lat 12 i dorośli śpiący na dodatkowym łóżku - 12 EUR/osoba/dobę ze śniadaniem.
  • Kupon ważny do 7.09.2018 r. z wyłączeniem weekendu Formuły 1. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) ze śniadaniami albo 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami z 2 dań (bez napojów) w pokoju z łazienką, Wi-Fi i TV. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Opłata klimatyczna (powyżej lat 18): 300 HUF/osoba/noc.

Opis szczegółowy

Przestronne pokoje z łazienką, TV i WiFi, pyszne śniadania i obiadokolacje w formie bufetu oraz bezpłatny parking!W cenie kuponu dostęp do centrum odnowy biologicznej z basenem, sauną, salą fitness oraz powitalny drink!Kupony ważne do września 2018 roku! Zakochajcie się w pięknej stolicy Węgier!  Do wyboru macie 4 opcje:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami, powitalnym drinkiem oraz Strefą Spa za 429 zł zamiast 570 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami, powitalnym drinkiem oraz Strefą Spa za 629 zł zamiast 855 zł,3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami, powitalnym drinkiem i Strefą Spa za 679 zł zamiast 800 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami, powitalnym drinkiem i Strefą Spa za 999 zł zamiast 1200 zł.   Położony nad Dunajem Budapeszt przyciąga turystów nie tylko licznymi zabytkami i zagmatwaną historią, ale także wyjątkową rzeźbą terenu i niezwykłymi walorami przyrodniczymi. Wśród innych stolic Europy wyróżnia się on największą liczbą jaskiń, leczniczych źródeł termalnych i kąpielisk. Spędźcie niesamowite chwile w pięknej stolicy Węgier!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Expo Congress Hotel**** Hungary - 1101 Budapest, Expo tér 2.

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj