Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Sokolec: 3 lub 8 dni dla 2 osób z wyżywieniem w Pensjonacie Sokolec

Od 299 zł za 3 lub 8 dni dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami w Pensjonacie Sokolec w Górach Sowich! Znakomity wypoczynek w malowniczej, górskiej scenerii!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

299 zł

Wartość: 299 zł

Cena: 299 zł

Oszczędzasz: b/d

Od 299 zł za 3 lub 8 dni dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami w Pensjonacie Sokolec w Górach Sowich! Znakomity wypoczynek w malowniczej, górskiej scenerii!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dzieci do lat 2 - pobyt bezpłatny, dzieci 2-7 lat - 45 zł/dobę z wyżywieniem (1/2 porcji).
  • Dodatkowo w cenie kuponu: poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem (po godz. 12) oraz ze smalcem i ogórkiem (po godz. 18), całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody, możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking oraz parking.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 8 dni (7 nocy) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami  w pokoju 2-os. z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Konieczna rezerwacja pobytu z podaniem kodu i numeru ID kuponu - tel. 503 58 17 28. Zmiana rezerwacji możliwa z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem.
  • Kupon ważny do 30.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14, a kończy o godz. 11.

Opis szczegółowy

Pensjonat położony w pięknej dolinie na zboczu Wielkiej Sowy, największego szczytu w okolicy!Pokoje z łazienką, wiata grillowa, stół do ping ponga, boisko sportowe, sala kominkowa oraz parking!Czekają na Was śniadania i obiadokolacje, dostęp do kawy i herbaty oraz poczęstunek pajdą chleba!Kupony ważne do końca zimy! Odpocznijcie i zregenerujcie siły w malowniczej, górskiej scenerii!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 299 zł,8 dni (7 nocy) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami za 979 zł. Z kuponem otrzymujecie:zakwaterowanie w pokoju z łazienką,codzienne śniadania i obiadokolacje,poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem (po godz. 12) oraz ze smalcem i ogórkiem (po godz. 18),całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody,możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking,rabat 15% do Minieurolandu,rabat 10% do Kopalni Węgla w Nowej Rudzie,dostęp do internetu Wi-Fi,bezpłatny parking.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Pensjonat Sokolec ul. Sokolec 35, Sokolec

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj