Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Emiraty Arabskie: Hotel Hues Boutique

Emiraty Arabskie: Hotel Hues Boutique

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2794 zł

Wartość: 3873 zł

Cena: 2794 zł

Oszczędzasz: 28%

Emiraty Arabskie: Hotel Hues Boutique

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Otwarty w 2011 r. , nowoczesny, dizajnerski hotel, zaskakujący barwami i grą świateł. Markowe wyposażenie, meble i dodatki. Wakacyjna gratka dla koneserów.

Przy Cornishe Road w prestiżowej dzielnicy Deira, 13 km od lotniska, 9 km od centrum kongresowego.

Piękne lobby z recepcją, punkt wymiany walut, kącik internetowy, restauracja główna Metro (innowacyjna kuchnia międzynarodowa i arabska), restauracja hiszpańska, bar przy basenie, bar główny, centrum biznesowe, sala konferencyjna, gabinet kosmetyczny, pralnia.

Pokoje są urządzone ze smakiem, komfortowe, wyposażone w klimatyzację, elegancką łazienkę, biurko, łącza internetowe, TV sat LCD, sejf, suszarkę, część sypialną i dzienną. Powierzchnia ok. 28 m.kw. Pokoje Classic maja widok na miasto, pokoje Deluxe mają widok na Corniche/morze. Dziecko do 6 r. ż. nie otrzymuje dostawki i śpi z rodzicami. Jednak dla wygody klientów polecamy wykupywać dostawkę dla każdego uczestnika (jeśli to możliwe w danym pokoju).

BB - Śniadania. HB - Śniadania i lunche lub kolacje. Podczas trwania Ramadanu mogą obowiązywać pewne ograniczenia w hotelach co do: godzin otwarcia lokali gastronomicznych, pór posiłków, serwowania alkoholi, rozrywek itp.

Basen z tarasem słonecznym, siłownia, sauna, spa.

Oferta jest oparta o tzw dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na zgłoszeniu rezerwacji. Dane na rezerwacji muszą być poprawne (takie jak w paszporcie, na którym będą lecieć klienci - tytuł (Pan, Pani), imię, nazwisko, data urodzenia dziecka) aby cena rezerwacji mogła zostać ostatecznie potwierdzona. W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Bilety lotnicze na wyloty/powroty w weekend (piątek, sobota, niedziela) zazwyczaj są droższe. Zalecamy wykupywanie biletów z wylotami/powrotami od poniedziałku do czwartku.

Obywatele RP podlegają obowiązkowi wizowemu. Bezpłatne wizy wjazdowe otrzymuje się na przejściach granicznych bez konieczności uzyskania wcześniejszej promesy. Zezwalają one na jednorazowy pobyt w ZEA do 30 dni. Wymogiem niezbędnym jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. Władze ZEA nie uznają polskich paszportów tymczasowych jako dokumentów uprawniających do wjazdu do ZEA. Paszporty te honorowane są jedynie do celu tranzytu lub wyjazdu z kraju. Klient nieposiadający obywatelstwa polskiego zobowiązany jest we własnym zakresie zrealizować kweste wizowe. Osobom niepełnoletnim powinni towarzyszyć rodzice o tym samym nazwisku. Młodej kobiecie powinien towarzyszyć mąż, brat lub ojciec noszący to samo nawisko. W innym przypadku mogą być potrzebne dodatkowe dokumenty umożliwiające na wjazd do kraju.

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, polskojęzyczny rezydent przebywający na stałe w Dubaju, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT, w przypadku lotów liniami Wizzair (KTW-DWC-KTW) - bagaż podręczny.

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, podatku turystycznego tzw "Dubai Tourism Dirham Fee" (15 aed za sypialnię za noc), w przypadku lotów liniami Wizzair (KTW-DWC-KTW) - bagażu rejestrowanego (możliwość wykupienia za dopłatą). Hotel pobiera depozyt (zwrotny) od klientów w wysokości ok. 450 dirhamów za noc za pokój w razie korzystania z mini baru i innych płatnych usług. Zazwyczaj kwota ta jest blokowana na karcie kredytowej. Jeśli klienci posłużą się gotówką, w przypadku zwrotu (kiedy nie skorzystają z żadnych płatnych usług) otrzymają pieniądze w lokalnej walucie (dirhamy).

Lecąc z WIZZ, każdy pasażer może wziąć ze sobą: jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg. do 6 sztuk bagażu odprawionego ważących mniej niż 32 kilogramy każda towary kupione w sklepach bezcłowych na lotnisku po przejściu kontroli bezpieczeństwa Z powodu ograniczonego miejsca na pokładzie nie możemy zagwarantować transportu bagażu podręcznego w kabinie. W przypadku zbyt dużej ilości bagażu nadmiarowe sztuki mogą być umieszczone w luku bagażowym. W takim przypadku zalecamy wyjęcie z bagażu wszelkich wartościowych rzeczy. Płyny można przewozić na pokładzie tylko w pojemniku o maksymalnej pojemności 100 ml, zapakowane w przezroczystą torbę o pojemności 1 litra i wymiarach 20 x 20 cm, którą można uszczelniać wielokrotnie. Bagaż zostanie sprawdzony na lotnisku. Dodatkowe przedmioty na pokładzie Na pokład możesz wnieść bezpłatnie te przedmioty: płaszcz lub koc; , telefon komórkowy; coś do czytania na czas lotu; dla dzieci do lat 2: jedzenie na czas lotu oraz składana spacerówka lub mała kołyska para kul dla pasażerów z niepełnosprawnością ruchowąWIZZ Priority Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), Twój bagaż podręczny na pewno będzie przewieziony w kabinie i będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład dodatkowej (+1) małej torby (torebki, torby na aparat lub laptopa), której wymiary nie przekraczają 40 x 30 x 18 cm i trzeba ją umieścić pod fotelem przed Tobą.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hues Boutique Emiraty Arabskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj