Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Włochy: Hotel Sancamillo

Włochy: Hotel Sancamillo

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2223 zł

Wartość: 2529 zł

Cena: 2223 zł

Oszczędzasz: 12%

Włochy: Hotel Sancamillo

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Znakomita cena za hotel z duzym basenem, w świetnej lokalizacji narciarskiej.

Hotel usytuowany na wzgórzu, w miasteczku Dimaro, w odległości ok.2 km od wyciągów Commezzadura - Daolasa (gondola na połączone stoki Marillevy-Folgaridy-Madonny di Campiglio), 28 km od terenów narciarskich Adamello Ski (Passo Tonale). Do stacji narciarskej Commezzadura/Daolasa kursuje sprzed hotelu skibus hotelowy.

4-piętrowy budynek, należący do sieci hotelowej Morahotels, oferuje dobrą infrastukturę za niską cenę.

Ze względu na położenie hotelu w pobliżu wyciągów Marillevy-Folgaridy połączonych z Madonną di Campiglio i Pinzolo proponujemy karnet 6 x Marilleva/Folgarida z opcją rozszerzenia do karnetu Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta (szusowanie bez ograniczeń na połączonych stokach Marilleva/Folgarida/Madonna di Campiglio i Pinzolo) oraz do karnetu Superskirama (bez ograniczeń wszystkie ośrodki Val di Sole i Tonale). Do stacji Commezzadura-Daolasa kursuje bezpłatny skibus hotelowy. Karnet Superskirama został włączony w cenę w wybranych terminach na koniec sezonu.

Funkcjonalnie urządzone 2-, 3-, 4-osobowe pokoje, w każdym znajduje się: łazienka z prysznicem oraz WC, suszarką do włosów; sejf, TV sat, balkon. Pokoje 4-osobowe w większości posiadają łóżka piętrowe.

Duży basen ( 7 x 14 m), Wi-Fi dostępne w hallu i barze, disco bar, salon wypoczynkowy, parking, narciarnia ogrzewana, skibus hotelowy do stacji narciarskiej Commezzadura/Daolasa.

Pizzerie/taverny, bary, sklepy w Dimaro.

Śniadania: bufet szwedzki, obiadokolacje 3-daniowe: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Raz w trakcie pobytu kolacja regionalna.

Ramowy program imprez samolotowych:
Dzień 1 : odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2, 5h do 4, 5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów. Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię.
Dzień 2 : przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 3 -8: białe szaleństwo.
Dzień 9 : śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 10 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Program 6-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię.
Dzień 2 : przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 3 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 9 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych Sprawdź rozkład jazdy dla pobytów 6 -noclegowych Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00. Program 6-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -6: białe szaleństwo.
Dzień 7 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * transport do hotelu wg wybranej oferty * karnet w oznaczonych terminach * Turystyczny fundusz gwarancyjny * korzystanie z basenu * podatek VAT.

Napojów do obiadokolacji * transferów do wyciagów.

Ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 ) * w terminie 20.01-27.01 szkolenie narciarskie dla dorosłych 3-dniowe koszt 75 eur * szkolenie narciarskie dla dorosłych 6-dniowe koszt 110 eur * szkolenie narciarskie dla dzieci 6-dniowe koszt 110 eur.
Uwaga : szkolenia narciarskie odbywają się 2h/dzień w grupach 3-6 osobowych.

Opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 1, 5 Eur/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat).

W terminach 09.12-16.12.2017 zawarty jest karnet Superskirama. w terminie 24.03-30.03 (6 noclegów, dojazd wlasny, autokar) zawarty jest karnet 5 dniowy Marilleva/Folgarida. Możliwość rozszerzenia karnetu do Skiarei lub Superskiramy wg oplat w systemie rezerwacyjnym. w terminie 24.03-31.03 (7 noclegów, oferta samolotowa) zawarty jest karnet 6 dniowy Superskirama. w terminach 06.01-24.03.2018 zawarty jest karnet Marilleva/Folgarida. Możliwość rozszerzenia karnetu do Skiarei lub Superskiramy wg opłat w systemie rezerwacyjnym. Możliwość rozszerzenia karnetu na maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!

Dni Val di Sole - w terminie 20.01-27.01.2018 narty i impreza bedą nieodłaczne! 6 dni bialego szaleństwa i szampańskiej zabawy na stokach Val di Sole. W programie: * Codziennie nasz DJ nakręca dla Was imprezę na stoku. * Slalom gigant dla narciarzy poczatkujących i zaawansowanych. * Nocna jazda. * Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych(odpłatnie), 3 stopnie zaawansowania.

Możliwość rozszerzenia karnetu na maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!

Duży basen Niska cena Blisko wyciągów


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Sancamillo Włochy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.