Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Austria: Hotel Moserhof

Austria: Hotel Moserhof

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2236 zł

Wartość: 2351 zł

Cena: 2236 zł

Oszczędzasz: 5%

Austria: Hotel Moserhof

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Ciesz się wspaniałym krajobrazem rozpościerającym się wokół hotelu, zasmakuj regionalnych specjałów, a po nartach zrelaksuj się w centrum wellness.

Hotel jest położony w centrum miejscowości Seeboden, ok. 2, 5 km od Spittal am der Drau, zaledwie 5 km od stacji narciarskiej Goldeck oraz w niedalekiej odległości od jeziora Millstätter. Do terenów narciarskich Bad Kleinkirchheim ok. 14 km. Dojazd do stacji Goldeck skibusem (przystanek przed obiektem).

O bardzo wysokim standardzie, zapewnia możliwość aktywnego wypoczynku na nartach oraz relaksu, regeneracji i komfortu w luksusowym centrum wellness.

Komfortowe 2-osobowe z możliwością jednej lub dwóch dostawek (typy pokoi: 2-os.: comfort ok. 20 m2; 3-, 4-os.: deluxe ok. 25 m2), w każdym znajduje się: łazienka z wanną lub prysznicem oraz suszarką do włosów, ręczniki, TV sat, telefon, radio, sejf, Wi-Fi (bezpłatnie). Część pokoi posiada balkony.

Kryty basen, pokój fitness; restauracja, bar, winda, parking, sala konferencyjna, sejf na recepcji, narciarnia, Wi-Fi (bezpłatnie); odpłatnie: nowe centrum odnowy biologicznej: masaże i zabiegi kosmetyczne, solarium, sauna i łaźnia parowa.

Seeboden to niewielka miejscowość w której znajduje się kilka sklepów, restauracji oraz muzea, w tym największe w Europie muzeum tortur. W pobliżu znajduje się lodowisko i tor saneczkowy. W miejscowości Spittal (ok. 2, 5 km od hotelu) znajduje się nowoczesny kompleks basenowy Drautal Perle, a w pobliskiej miejscowości Millstatt (ok. 4, 5 km) znajduje się strefa saun Badehaus Millstatt.

Śniadania: w formie bufetu, obiadokolacje: 4-daniowe (wybór z menu), bufet sałatkowy, deser

Program Tanie Szusowanie: w celu jak najlepszego poznania regionu Karyntia w terminach: 14.01-21.01, 28.01-04.02, 11.02-18.02, 25.02-04.03, 11.03-18.03, proponujemy wyjątkowe Ski Safari, w trakcie którego, poszusujemy po najbardziej znanych stacjach regionu wg programu: 1x Goldeck, 1x Bad Kleinkirchheim, 1x Mölltaler Gletscher, 1x Gerlitzen, 1x Katschberg. Do realizacji tego programu niezbędny jest karnet TOP SKI - karnet wliczony w cenę. Dojazd do stacji Goldeck skibusem, inne transfery z wykorzystaniem naszych środków transportu (nie dotyczy dojazdu własnego). W pozostałych terminach w naszym programie przeznaczamy 5 dni na stacji Goldeck, do realizacji którego wystarczy karnet Goldeck - karnet wliczony w cenę.

Dni Karyntii - w terminie 04.03-09.03.2018 narty i impreza będą nieodłączne! 5 dni bialego szaleństwa i szampańskiej zabawy na stokach Karyntii. W programie: * aprés ski - codziennie nasz DJ nakręca dla Was imprezę na stoku. * nocna jazda. * dla chętnych - szkolenia narciarskie. * relaksacyjny wyjazd do parku wodnego Drautalperle oraz wizyta w strefie saun Badehaus Millstatt. * super cena za pakiet hotel+karnet. Szczegółówy program JUŻ WKRÓTCE!

Ramowy program imprez autokarowych: Tanie Szusowanie:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy.
Dzień 2 : przyjazd do Austrii, zakwaterowanie.
Dzień 3 -6: białe szaleństwo.
Dzień 7 : śniadanie, wykwaterowanie, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty, powrót do hotelu, wyjazd do Polski.
Dzień 8 : przyjazd do Polski w godzinach porannych. Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Tanie Szusowanie:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00.
Dzień 2 -5: białe szaleństwo.
Dzień 6 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00, możliwość złożenia bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty. Opcjonalnie: powrót do hotelu. Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00

Zakwaterowanie wg oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL i NNW oraz obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych (kliknij) * transport do hotelu wg wybranej oferty * transfery na stoki wg programu narciarskiego (dotyczy oferty na autokar w terminach Ski Safari) * karnet narciarski wg wybranej oferty* korzystanie z centrum wellness: basen, sala fitness * podatek VAT..

Napojów do obiadokolacji * odpłatności za masaże i zabiegi kosmetyczne * korzystania z solarium (8 /12 min.), sauny oraz łaźni parowej (8 /wejście) * Wi-Fi (2 /1 h).

Ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 ) * ubezpieczenie SKI OC * suplement do karnetu TOP SKI (dotyczy dojazdu własnego) * transfery na stoki dla dojazdu własnego wg programu narciarskiego (w terminach Ski Safari).

Opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 2, 50 /os./dzień (dla osób powyżej 15 lat).

Tanie szusowanie: w terminach: 14.01-19.01, 28.01-02.02, 11.02-16.02, 25.02-02.03, 04.03-09.03, 11.03-16.03, 25.03-30.03 karnet 5x TOP SKI, w pozostałych terminach karnet 5x Goldeck.
UWAGA : W TERMINACH LAST MINUTE w tygodniu przed wyjazdem karnet może być odpięty z oferty.

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta austriackiego (więcej informacji w Ważnych
Uwaga ch).

Super Ski Safari Centrum wellness z basenem Karnet w cenie przez cały sezon


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Moserhof Austria

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj