Oferta online

449 zł

Wartość: 825 zł

Cena: 449 zł

Oszczędzasz: 46%

Rodzinny pobyt w Berlinie! Od 449 zł zamiast 825 zł za 3 lub 4 dni dla 4 osób ze śniadaniami w hostelach A&O Berlin! Kupony ważne do końca grudnia 2018!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Sprawdzenie dostępności i rezerwacja możliwa tylko na stronie http://voucher.aohostels.com z podaniem kodu hotelowego vouchera od Online Media Ltd oraz postępując zgodnie z instrukcją na stronie.
  • Należy doliczyć podatek miejski zgodny z obowiązującą taryfą.
  • Śniadania dla osób dorosłych w cenie kuponu. Śniadania dla dzieci do lat 6 - gratis, dzieci 7-17 lat - 50% zniżki od ceny regularnej.
  • Parking płatny: 10 EUR/dzień.
  • Pobyt psów: 5 EUR/pies/dzień.
  • Kupon ważny do 31.12.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 4 osób (2 osoby dorosłe plus 2 dzieci do lat 17) w pokojach z łazienką oraz dostępem do internetu Wi-Fi w jednym z wybranych hosteli: Berlin Hauptbahnhof, Friedrichshain lub Mitte. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od zakupu, na stronie http://register.hotelvoucheronline.com. W odpowiedzi zostanie przesłany hotelowy voucher.

Opis szczegółowy

Odkryjcie uroki stolicy Niemiec w 3 różnych hostelach do wyboru: Berlin Hauptbahnhof, Friedrichshain lub Mitte!Hostele usytuowane blisko centrum! Pobyt w nowocześnie urządzonych pokojach ze śniadaniami w formie bufetu!Kupony ważne do końca 2018 roku! Łapcie okazję i wybierzcie się w niezapomnianą podróż do magicznego miasta!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci poniżej lat 17 ze śniadaniami za 449 zł zamiast 825 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci poniżej lat 17 ze śniadaniami za 635 zł zamiast 1375 zł.   Berlin to niezwykłe miejsce z wielowiekową historią, jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Europie, bez względu na porę roku. Ta ogromna metropolia, kiedyś podzielona murem, teraz jak najbardziej zaskakująca, nowoczesna, tętniąca życiem nocnym i kulturalnym. Złapcie okazję i wybierzcie się w niezapomnianą podróż do tego magicznego miasta!  Zakochajcie się w stolicy Niemiec!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Śr, 14 List 2018 23:59:00 +0100

Kup teraz

Adres

A&O Berlin Hauptbahnhof Lehrter Str. 12, 10557 Berlin, Niemcy

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.