Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Berlin: 3-4 dni dla 4 osób w hostelach A&O Berlin

Rodzinny pobyt w Berlinie! Od 449 zł zamiast 825 zł za 3 lub 4 dni dla 4 osób ze śniadaniami w hostelach A&O Berlin! Kupony ważne do końca grudnia 2018!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

449 zł

Wartość: 825 zł

Cena: 449 zł

Oszczędzasz: 46%

Rodzinny pobyt w Berlinie! Od 449 zł zamiast 825 zł za 3 lub 4 dni dla 4 osób ze śniadaniami w hostelach A&O Berlin! Kupony ważne do końca grudnia 2018!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Sprawdzenie dostępności i rezerwacja możliwa tylko na stronie http://voucher.aohostels.com z podaniem kodu hotelowego vouchera od Online Media Ltd oraz postępując zgodnie z instrukcją na stronie.
  • Należy doliczyć podatek miejski zgodny z obowiązującą taryfą.
  • Śniadania dla osób dorosłych w cenie kuponu. Śniadania dla dzieci do lat 6 - gratis, dzieci 7-17 lat - 50% zniżki od ceny regularnej.
  • Parking płatny: 10 EUR/dzień.
  • Pobyt psów: 5 EUR/pies/dzień.
  • Kupon ważny do 31.12.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 4 osób (2 osoby dorosłe plus 2 dzieci do lat 17) w pokojach z łazienką oraz dostępem do internetu Wi-Fi w jednym z wybranych hosteli: Berlin Hauptbahnhof, Friedrichshain lub Mitte. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od zakupu, na stronie http://register.hotelvoucheronline.com. W odpowiedzi zostanie przesłany hotelowy voucher.

Opis szczegółowy

Odkryjcie uroki stolicy Niemiec w 3 różnych hostelach do wyboru: Berlin Hauptbahnhof, Friedrichshain lub Mitte!Hostele usytuowane blisko centrum! Pobyt w nowocześnie urządzonych pokojach ze śniadaniami w formie bufetu!Kupony ważne do końca 2018 roku! Łapcie okazję i wybierzcie się w niezapomnianą podróż do magicznego miasta!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci poniżej lat 17 ze śniadaniami za 449 zł zamiast 825 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci poniżej lat 17 ze śniadaniami za 635 zł zamiast 1375 zł.   Berlin to niezwykłe miejsce z wielowiekową historią, jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Europie, bez względu na porę roku. Ta ogromna metropolia, kiedyś podzielona murem, teraz jak najbardziej zaskakująca, nowoczesna, tętniąca życiem nocnym i kulturalnym. Złapcie okazję i wybierzcie się w niezapomnianą podróż do tego magicznego miasta!  Zakochajcie się w stolicy Niemiec!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

A&O Berlin Hauptbahnhof Lehrter Str. 12, 10557 Berlin, Niemcy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj