Opis szczegółowy

Oferta podstawowa Komfortowy hotel w mieście słynącym z licznych basenów Hotel Rudolf zlokalizowany jest na terenie malowniczego kompleksu parkowego w dzielnicy Hajduszoboszlo. Tereny te słyną na całe Węgry z wód termalnych, a sam hotel leży w bliskim sąsiedztwie łaźni termalnych i 30-hektarowego parku wodnego.

Do dyspozycji gości oddanych zostało 37 klasycznie urządzonych pokoi, z których każdy wyposażony jest w: telewizor, telefon, minibar, bezprzewodowy internet WiFi oraz łazienkę z kabiną z hydromasażem i suszarką do włosów.

W hotelowej restauracji dzień zaczyna się od pysznego śniadania w formie bogatego bufetu. Serwowane są tu potrawy przygotowywane ze świeżych lokalnych produktów. Wolne chwile można spędzić w hotelowym barze, gdzie dostępne są doskonałe drinki i koktajle.

Goście spragnieni relaksu mogą skorzystać z oferty SPA i centrum odnowy biologicznej z bogatym wachlarzem masaży i kąpieli termalnych. Dodatkowo, w hotelu jest odkryty basen, sauna, solarium, jacuzzi oraz łaźnia parowa i turecka. Można też odpocząć na słonecznym tarasie.

Hotel Rudolf leży 2,7 km od stacji kolejowej i 600 metrów od kompleksu łaźni. Hajduszoboszlo Węgry Miasta Zagranica

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Czw, 18 Paź 2018 23:59:59 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj