Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Egipt: Hotel Old Vic Sharm Resort

Egipt: Hotel Old Vic Sharm Resort

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1988 zł

Wartość: 2028 zł

Cena: 1988 zł

Oszczędzasz: 2%

Egipt: Hotel Old Vic Sharm Resort

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Przyjemny hotel z komfortowymi pokojami. Dobra lokalizacja.

Obiekt znajduje się ok. 5 min spacerem od plaży, ok. 5 km od Naama Bay i ok. 15 km od portu lotniczego w Sharm El Sheikh.

Recepcja, restauracja, 2 bary, punkt wymiany walut, Wi-Fi (ograniczona prędkość), parking, bagażownia, sklepik. Odpłatnie: pralnia.

Standardowe pokoje (54m2). Wyposażone w łazienkę, suszarkę, indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV sat LCD, minibar, sejf, zestaw kawowy.

All Inclusive: Śniadania, lunche i kolacje w formie bufetów, przekąski, woda, napoje, lokalne alkohole serwowane w wyznaczonych barach do północy.

Basen 1000 m2, tenis stołowy, sala TV. Odpłatnie: centrum SPA, centrum sportów wodnych, kącik shisha.

Brodzik, plac zabaw.

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Naszym klientom proponujemy również możliwość otrzymania wizy bez konieczności stania w kolejce ("fast track service") - opłata wizowa wynosi wówczas 28$/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Uroczysta kolację sylwestrową.

Opłat za wizę egipską 25 USD/OS lub 28 USD/OS (Fast Track Service), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Old Vic Sharm Resort Egipt

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.