Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Francja: Aparthotel Les Alpages de Val Cenis

Francja: Aparthotel Les Alpages de Val Cenis

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2636 zł

Wartość: 2764 zł

Cena: 2636 zł

Oszczędzasz: 5%

Francja: Aparthotel Les Alpages de Val Cenis

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Rezydencja położona w odległości stacji Pré Novel oferująca wysoki komfort wypoczynku. Zewnętrzny basen, rozbudowana strefa wellness - oferta dla wymagających.

Rezydencja położona jest na wysokości 1460 m n.p.m., w odległości 100 m od wyciągu krzesełkowego Pré Novel pomiędzy miejscowościami Lanslebourg a Lanslevillard, do których można dojechać skibusem (przystanek 50 m od rezydencji). Gdy warunki śniegowe na to pozwalają pod rezydencję można zjechać na nartach.

Rezydencja Rezydencja składa się z budynku głównego oraz pięciu niezależnych domków, połączonych ze sobą ścieżkami. W budynku głównym znajduje się strefa wellness z zewnętrznym podgrzewanym basenem, sauną i siłownią. Standard lokalny 4*.

Wszystkie apartamenty posiadają: łazienkę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka mikrofalowa, lodówka z zamrażalką, zmywarka, płyta indukcyjna, ekspres do kawy, czajnik, toster), TV, balkon lub taras. Apartament dwupokojowy (ok. 32 m2) - dla 2-4 os., składa się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą, sypialni z łóżkiem małżeńskim.

Basen zewnętrzny podgrzewany, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, sala fitness, garaż (1 miejsce/apartament), szafki na sprzęt narciarski, dostęp do WiFi na recepcji.

Val Cenis to nie tylko świetnie przygotowane trasy narciarskie, ale również doskonała baza rekreacyjna. Po całodziennym szusowaniu narciarze mają do wyboru liczne sklepy z lokalnymi pamiątkami oraz przysmakami kuchni sabaudzkiej. Liczne restauracje, tawerny i bary zapraszają smakoszy kuchni francuskiej. Na aktywnych czeka cała masa sportowych atrakcji, między innymi: lodowisko, kręgielnia (Lanslevillard); loty paralotnią, psie zaprzęgi, snowkite, zjazdy na pontonach, oraz jazda wieczorna na oświetlonym stoku przy wyciągu Colombia. Dla spragnionych relaksu proponujemy centrum wellness (basen, łażnia, jacuzzi) w parku rozrywki Glires (Lanslevillard) lub zewnętrzny podgrzewany basen w Centre International de Séjour (Lanslebourg).

We własnym zakresie.

Ze względu na położenie hotelu pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Val Cenis Vanoise bez odpinania nart (bez ograniczeń: Lanslevillard, Lanslebourg i Termignon) - karnet wliczony w cenę.

Ramowy program imprez samolotowych:
Dzień 1 : odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 3, 5h do 5h), zakwaterowanie.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy.
Dzień 2 : przyjazd do Francji, zakwaterowanie.
Dzień 3 -8: białe szaleństwo.
Dzień 9 : wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 10 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.Program 6-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy.
Dzień 2 : przyjazd do Francji, zakwaterowanie.
Dzień 3 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 9 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych Sprawdź rozkład jazdy dla pobytów 6 -noclegowych Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : wykwaterowanie do godz. 10:00.Program 6-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00.
Dzień 2 -6: białe szaleństwo.
Dzień 7 : wykwaterowanie do godz. 10:00.
Uwaga : przy przejeździe przez Włochy - opłata za Tunel Frejus - sprawdź taryfy

7 noclegów * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * 6-dniowy karnet narciarski (6 x Val Cenis Vanoise) * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty * końcowe sprzątanie z wyłączeniem aneksu kuchennego * pościel * ręczniki * korzystanie z centrum wellness ( basen, sauna, jacuzzi, sala fitness).

Ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 Eur. Obiekt akceptuje zwięrzeta w cenie 55 Eur/pobyt.

Taksa klimatyczna 2 Eur/os./dzień (płatna na miejscu w dniu przyjazdu) * kaucja zwrotna (płatna na miejscu kartą kredytową 500Eur/apt./pobyt).

Wyżywienia * transferów do wyciągów * taksy klimatycznej * kaucji zwrotnej * sprzątania kuchni -obligatoryjnie po stronie klientów.

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych
uwaga ch). W soboty recepcja czynna w godzinach: 8:00-12:00 i 17:00-20:00. Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy. Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwatrerowanych w Les Alpages De Val Cenis - wejdż i sprawdź.Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa: Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

KARNET W CENIE 100 m od wyciągu Rozbudowana strefa wellness

6 x Val Cenis Vanoise w cenie przez cały sezon. Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy. Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwatrerowanych w Les Alpages de Val Cenis - wejdż i sprawdź.Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa: Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Les Alpages de Val Cenis Francja

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj