Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Francja: Hotel Le Hameau des Eaux d'Orelle

Francja: Hotel Le Hameau des Eaux d'Orelle

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2366 zł

Wartość: 2493 zł

Cena: 2366 zł

Oszczędzasz: 5%

Francja: Hotel Le Hameau des Eaux d'Orelle

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Komfortowe apartamenty, nowoczesne centrum spa, a do tego białe szaleństwo na najwyżej położonej stacji w Europie - Val Thorens. Dojazd gondolą z Orelle do Val Thorens to tylko 15 minut!


UWAGA : prosimy zapoznać się z zasadami pobytu w rezydencji (ważne informacje) - pobierz regulamin Rezydencja Le Hameau des Eaux położona jest w dolinie Maurienne w miejscowości Orelle ok. 800 m od gondoli kursującej do stacji narciarskiej Val Thorens, przystanek skibusa bezpośrednio przy rezydencji.

Rezydencja Przestrzenne, w pełni wyposażone apartamenty rozlokowane są w 8 drewnianych budynkach. Do dyspozycji gości rozbudowane centrum wellness. Standard lokalny 3*.

Wszystkie apartamenty posiadają: aneks kuchenny (kuchenka do gotowania, mikrofala, lodówka, ekspres do kawy, toster), łazienka oraz WC, TV, balkon. Studio S4 (ok. 22 m) - dla 2-4 os., składa się z pokoju dziennego z rozkładanym łóżkiem typu sofa dla dwóch osób i oddzielonej przesuwnymi drzwiami alkowy sypialnej z łóżkiem piętrowym.

Centrum wellness: basen, łaźnia turecka; szafki na sprzęt narciarski, Wi-Fi przy recepcji, garaż, parking, restauracja-bar, nieduży sklep z podstawowymi produktami.

Miejscowość Orelle położona na wysokości 900 m n.p.m. to autentyczna sabaudzka wioska, z domkami z kamienia i drewna. Jest to spokojna i urokliwa miejscowość, alternatywa dla gwarnych kurortów Val Thorens, polecamy dla tych, którzy cenią sobie kameralne miejscowości, a czas po nartach z przyjemnością spędzą w centrum wellness.

Wyżywienie we własnym zakresie.

Ze względu na położenie rezydencji pod wyciągami mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Val Thorens bez odpinania nart 140 km tras) - karnet wliczony w cenę. Istnieje możliwość dopłaty do karnetu 3 Doliny (600 km tras: Les Menuires/Saint Martin, Val Thorens, Orelle, Méribel, Couchevel, La Tania and Brides-les-Bains).


UWAGA : prosimy zapoznać się z zasadami pobytu w rezydencji (ważne informacje) - pobierz regulamin Ramowy program imprez samolotowych:
Dzień 1 : zbiórka na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do apartamentu, zakwaterowanie od godziny 17:00.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : wykwaterowanie do godziny 10:00, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów. Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy.
Dzień 2 : przyjazd do Francji, zakwaterowanie od 17:00.
Dzień 3 -8: białe szaleństwo.
Dzień 9 : wykwaterowanie do godziny 10:00, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 10 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannychRamowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 17:00.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : wykwaterowanie do godz. 10:00.
Uwaga : przy przejeździe przez Włochy - opłata za Tunel Frejus - sprawdź taryfy


UWAGA : prosimy zapoznać się z zasadami pobytu w rezydencji (ważne informacje) - pobierz regulamin 7 noclegów * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * 6-dniowy karnet (6x Val Thorens - Orelle) * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty * TV * WiFi w recepcji * parking zewnętrzny * korzystanie z centrum Wellness -
uwaga limitowana liczba osob może korzystać w danym momencie z zaplecza - prosimy o wczesniejsze rezerwowanie w recepcji.

Ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 Eur * dopłata do karnetu 3 Doliny * parking kryty (40 Eur/pobyt) * pościel (15 Eur/os.) * ręcznik (10 Eur/os.) * sprzątanie końcowe (płatne na miejscu 40-80 Eur/apt.).

Opłata klimatyczna (płatne na miejscu przy odbiorze karnetów w informacji turystycznej w Orelle 1 Euro/os./dzień, dane 2016-17) * kaucja zwrotna (płatne na miejscu kartą kredytową 500 Eur/apt.-kaucja zwracana jest do około 2-3 tygodni).
Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.

Wyżywienia * transferów do wyciągów (bezpłatny bus spod rezydencji) * pościeli * ręczników * opłaty klimatycznej * kaucji zwrotnej * korzystania z Wi-Fi w apartamentach * sprzątania końcowego (samodzielnie lub 40-80 Eur/apt. - niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów).
Uwaga ! Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi - pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji. Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

W Orelle na miejscu nie ma sklepu spożywczego - najbliższy duży market jest 6 km od rezydencji. Na recepcji można zamówić pieczywo - jest również sklepik z podstawowymi produktami - patrz galeria zdjęć. W rezydencji jest restauracja - dwa razy dzienne wyżywienie przy wykupie pakietu na pobyt 28-30 Eur/osoba/dzień. (ceny 2016-17) Ceny orientacyjne: (ceny 2016-17) Samo śniadanie: od 8 Eur; kawa, soki owocowe , pieczywo , masło, dżem, croissant Dania główne: Pizza od 9 Eur, danie dnia od 12 Eur, Raclette 19 Eur do 22 Eur, Tartiflette od 14 Eur ------Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych
uwaga ch). W soboty recepcja czynna od 08:00-20:00. Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w Informacji Turystycznej Orelle (przy Gondoli) - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy. Miejsca odbioru skipassów - dla osób zakwaterowanych w Orelle - wejdż i sprawdź.Instrukcja dla Ubezpieczeniowych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa: Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

KARNET W CENIE Komfortowe i rodzinne apartamenty Nowoczesne centrum spa

6 x Val Thorens w cenie przez cały sezon. Możliwość dopłaty do karnetu 3 Doliny. Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w Informacji Turystycznej Orelle (przy Gondoli) - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy. Miejsca odbioru skipassów - dla osób zakwaterowanych w Orelle - wejdż i sprawdź.Instrukcja dla Ubezpieczeniowych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa: Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Le Hameau des Eaux d'Orelle Francja

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj