Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Francja: Hotel Les Valmonts de Cenis

Francja: Hotel Les Valmonts de Cenis

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2034 zł

Wartość: 2159 zł

Cena: 2034 zł

Oszczędzasz: 6%

Francja: Hotel Les Valmonts de Cenis

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Sabaudzki urok rezydencji, otoczonej imponującymi górami w samym sercu Parku Narodowego Vanoise to tylko przedsmak udanego pobytu w tej zachwycającej scenerii.

Rezydencja położona na wysokości 1460 m n.p.m. w miejscowości Lanslebourg, bezpośrednio przy stoku, ok. 50 m od wyciągów krzesełkowych: Pont des Chevres, Ramasse i Turra. Do centrum miejscowości z licznymi restauracjami oraz sklepami ok. 300 m.

Rezydencja Urządzona w sabaudzkim stylu rezydencja składa się ze 176 w pełni wyposażonych apartamentów rozlokowanych w 4 budynkach oraz strefy wellness. Standard lokalny 3*.

Wszystkie apartamenty posiadają: łazienkę z toaletą oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka mikrofalowa, lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, ekspres do kawy), TV (odpłatnie). Apartament dwupokojowy (ok. 30 m2) - dla 2-4 os., składa się pokoju dziennego z rozkładaną sofą, sypialni dla 2 osób.

Podgrzewany, kryty basen (6x12 m), odpłatnie: sauna, łaźnia parowa 8 Eur/apt./sesja lub 39 Eur za 6 wejść (jedno wejscie gratis dla apartamentu w trakcie pobytu), szafki na sprzęt narciarski, Wi-Fi (odpłatnie), garaż (odpłatnie 39 Eur/tydzień), obiekt akceptuje zwierzęta (odpłatnie 39 Eur/tydzień).

Val Cenis to nie tylko świetnie przygotowane trasy narciarskie, ale również doskonała baza rekreacyjna. Po całodziennym szusowaniu narciarze mają do wyboru liczne sklepy z lokalnymi pamiątkami oraz przysmakami kuchni sabaudzkiej. Liczne restauracje, tawerny i bary zapraszają smakoszy kuchni francuskiej. Na aktywnych czeka cała masa sportowych atrakcji, między innymi: lodowisko, kręgielnia (Lanslevillard); loty paralotnią, psie zaprzęgi, snowkite, zjazdy na pontonach, oraz jazda wieczorna na oświetlonym stoku przy wyciągu Colombia. Dla spragnionych relaksu proponujemy centrum wellness (basen, łażnia, jacuzzi) w parku rozrywki Glires (Lanslevillard) lub zewnętrzny podgrzewany basen w Centre International de Séjour (Lanslebourg).

Wyżywienie we własnym zakresie.

Ze względu na położenie rezydencji bezpośrednio przy trasach, mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Val Cenis Vanoise bez odpinania nart (bez ograniczeń: Lanslevillard, Lanslebourg i Termignon) - karnet wliczony w cenę.

Ramowy program imprez samolotowych:
Dzień 1 : odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 3, 5h do 5h), zakwaterowanie.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy.
Dzień 2 : przyjazd do Francji, zakwaterowanie.
Dzień 3 -8: białe szaleństwo.
Dzień 9 : wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 10 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.Program 6-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy.
Dzień 2 : przyjazd do Francji, zakwaterowanie.
Dzień 3 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 9 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych Sprawdź rozkład jazdy dla pobytów 6 -noclegowych Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : wykwaterowanie do godz. 10:00.Program 6-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00.
Dzień 2 -6: białe szaleństwo.
Dzień 7 : wykwaterowanie do godz. 10:00.
Uwaga : przy przejeździe przez Włochy - opłata za Tunel Frejus - sprawdź taryfy

7 noclegów * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * 6-dniowy karnet narciarski (6 x Val Cenis Vanoise )* podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty * korzystanie z basenu * jedno bezpłatne wejście do sauny lub łaźni parowej.

Ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 Eur * korzystanie z garażu (35 Eur/pobyt) * korzystanie z sauny, łaźni (8 Eur/apt./20min) * ręczniki (7 Eur/komplet) * pościel (7 Eur/komplet) * korzystanie z TV 29 Eur/tydzień) * sprzątanie końcowe (35 Eur/apt. 2-4 os.; 49 Eur/apt. 4-6 os.).* odpłatny dostęp do WiFi w apartementach 8 Eur/dzień, 20 Eur/tydzień - płatne kartą płatniczą on line, obiekt akceptuje zwierzęta (odpłatnie 39 Eur/tydzień).

Opłata klimatyczna (płatne na miejscu 1, 2 Eur/os./dzień) * kaucja zwrotna za apartament, (płatne kartą kredytową w dniu przyjazdu 300 Eur/apt.)
Uwaga - apartament w dniu wyjazdu powinien być wysprzątany przez gości, w przeciwnym razie kwota za sprzątanie zostanie odliczona od depozytu.

Wyżywienia * transferów do wyciągów * pościeli * ręczników * opłaty klimatycznej * kaucji zwrotnej za apartament * korzystania z sauny, łaźni * korzystania z TV, Wi Fi * korzystania z garażu * sprzątania końcowego (samodzielnie lub 35 Eur/apt. 2-4 os.; 49 Eur/apt. 4-6 os - niezależnie od dopłaty sprzątanie kuchni obligatoryjnie po stronie klientów).
Uwaga ! Aby uniknąć opłaty za sprzątanie należy: zdjąć pościel i umieścić ją na stole w salonie, posprzątać kuchnię, umyć naczynia, opróżnić zmywarkę, umieścić talerze/naczynia z powrotem na półkach, opróżnić kosze na śmieci, odkurzyć dywany/podłogę, umyć podłogi - pozostawić apartament w stanie w jakim go zastaliśmy. Dokładna instrukcja dostępna na miejscu w recepcji. Wszelkie usterki zgłaszać proszę w dniu przyjazdu w recepcji.

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta francuskiego (więcej informacji w ważnych
uwaga ch). W soboty recepcja czynna w godzinach: 8:00-12:00 i 17:00-20:00. Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy. Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwatrerowanych w Les Valmonts De Val Cenis - wejdż i sprawdź.Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa: Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

6 x Val Cenis Vanoise w cenie przez cały sezon. Klienci odbierają karnety narciarskie na miejscu w kasach - na podstawie specjalnie przygotowanych voucherów, wysyłanych do klientów drogą elektroniczną - na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy. Miejsca odbioru skipassów - dla klientów zakwatrerowanych w Les Valmonts De Val Cenis - wejdż i sprawdź.Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa: Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

KARNET W CENIE Z rezydencji prosto na narty Basen, sauna, jacuzzi


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Les Valmonts de Cenis Francja

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.