Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Egipt: Hotel Dreams Beach Resort

Egipt: Hotel Dreams Beach Resort

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1979 zł

Wartość: b/d

Cena: 1979 zł

Oszczędzasz: b/d

Egipt: Hotel Dreams Beach Resort

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Hotel położony w miejscowości Sharm El Sheikh, w dzielnicy El Hadaba, 7 km od Naama Bay, na klifie Ras Um el Sid, 16 km od międzynarodowego lotniska w Sharm El Sheikh, 30 km km od Podwodnego Parku Krajobrazowego Ras Mohamed. W pobliżu znajdują się bary, restauracje oraz sklepy z pamiątkami.

Przy hotelu, dojście schodami (ok. 100 stopni) lub drogą (od kompleksu basenów Dreams Beach ok. 6 min spacerem), wejście do wody schodkami i pomostami chroniącymi koralowce. Leżaki i parasole bezpłatne.

KATEGORIA LOKALNA 5* Starszy kompelks hotelowy, położony na powierzchni 100 000m, składa się z budynku głównego( nie ma pokoi) oraz 28 jednopiętrowych bungalowów. Zbudowany w 1998 roku, odnowiony w 2009 roku. Doskonała propozycja dla osób lubiących snurkowanie.

Recepcja, przestronne lobby, restauracja główna L' Opera, restauracja włoska Pergola, namiot beduiński, restauracja Love Boat z owocami morza, Grill House, bar Fountain czynny 24h, bar w basenie, Pergola bar, bar przy plaży, bankomat, amfiteatr, opieka medyczna (na wezwanie, dodatkowo płatna), salon fryzjerski, pasaż handlowy, pralnia, przechowalnia bagażu, informacja turystyczna, wypożyczalnia samochodów, parking.

Punkt internetowy i internet WiFi dodatkowo płatne.

Powierzchnia 700m, przewidziana na 650 osób, z możliwością dzielenia na mniejsze sekcje, wyposażona w najnowsze wyposażenie audiowizualne.

Bezpłatnie - 2 baseny w części głównej, basen w części przy plaży, zjeżdżalnia wodna, leżaki i parasole, siłownia, siatkówka plażowa, boccia, boisko sportowe, tenis stołowy, hotelowe programy animacyjne, odpłatnie - snurkowanie, centrum nurkowe, centrum Spa, łaźnia turecka, sporty wodne

2 brodziki ( jeden przy basenie głównym, drugi w strefie przy plaży ze zjeżdżalnią), plac zabaw, club dla dzieci w wieku 4-12, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka na zamówienie przed wylotem.

Oferuje 468 pokoi. Pokoje typu standard dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek dla dzieci lub jednej dostawki dla osoby dorosłej, o powerzchni ok.30m z łazienką (WC, bidet, prysznic lub wanna, suszarka do włosów).Wyposażenie: klimatyzacja indywidualnie sterowana, telefon, TV/SAT, mini bar (dodatkowo płatny). Wszystkie pokoje z balkonem lub tarasem. Pokoje z widokiem na morze za dodatkową opłatą.

All inclusive śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, przekąski w ciagu dnia. Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe w godzinach 10.00-24.00 w wyznaczonych barach.

Www.dreamsresortsegypt.com Opinie HolidayCheck: 4, 7/75% rekomendacji

Cena PLN dla oferty z przelotem zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę polskojęzycznego rezydenta (
Uwaga !!! W hotelu Wadi Lahmy Azur kontakt z rezydentem tylko telefoniczny), ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT. Cena PLN dla oferty z dojazdem własnym zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL, bagaż, OC organizatora, VAT. Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: opłaty za wizę egipską ok. 25 USD płatnej na lotnisku w Egipcie, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych.

Wymagany paszport ważny 6 m-cy (ważność liczona od daty powrotu) dla obywateli Polski wiza pobytowa, ważna 30 dni do uzyskania w ambasadzie lub na lotnisku w Egipcie - koszt wizy 27 USD.Nowość! Możliwość wykupienia wizy przez portal https://visa2egypt.gov.eg, koszt wizy jednokrotnego przekroczenia 25 USD, wielokrotna - 60 USD. Po utworzeniu konta na portalu visa2egypt.gov.eg, należy potwierdzić rejestrację, a następnie zalogować się i wybrać polecenie aplikuj teraz". Kolejny etap to wybór rodzaju dokumentu. Trzeba też wypełnić formularz i uiścić opłatę za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zaakceptowaniu zgłoszenia, internauta otrzyma link do finalnego dokumentu, który należy wydrukować, by pokazać go na granicy. Egipt zaleca, by o e-wizę występować najpóźniej na 7 dni przed planowaną podróżą. każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.
Uwaga przeczytaj koniecznie! http://msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/egipt


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Dreams Beach Resort Egipt

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj