Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Egipt: Hotel Dive Inn

Egipt: Hotel Dive Inn

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1988 zł

Wartość: 2028 zł

Cena: 1988 zł

Oszczędzasz: 2%

Egipt: Hotel Dive Inn

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Przytulny hotel położony w spokojnej okolicy.

Obiekt znajduję się na wzgórzu Ras Um El Seed, ok. 7 km od Naama Bay i ok. 20 km od portu lotniczego w Sharm El Sheikh.

Całodobowa recepcja, restauracja, pub, bar, kawiarnia, sejf, slepik z pamiątkami, ogród. Odpłatnie: punkt internetowy, Wi-Fi w lobby i przy basenie, pralnia, wypożyczalnia samochodów i rowerów, lekarz.

Standardowy pokój (30 m) z balkonem lub tarasem.Wyposażone w łazienkę (WC, wanna lub prysznic, suszarka), TV sat, telefon, sejf, minibar.

HB - śniadania i obiadokolacje All inclusive - Śniadania, lunch oraz kolacje. Ponadto przekąski, napoje i lokalne alkohole podawane w trakcie dnia.

Basen, tenis stołowy, centrum fitness. Odpłatnie: centrum sportów wodnych, centrum wellness, bilard.

Basen, menu dla dzieci w restauracji. Odpłatnie: opiekunka do diecka na życzenie.

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Naszym klientom proponujemy również możliwość otrzymania wizy bez konieczności stania w kolejce ("fast track service") - opłata wizowa wynosi wówczas 28$/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Uroczystą kolację wigilijną. Uroczysta kolację sylwestrową.

Opłat za wizę egipską 25 USD/OS lub 28 USD/OS (Fast Track Service), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Dive Inn Egipt

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.