Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Egipt: Hotel Verginia Sharm

Egipt: Hotel Verginia Sharm

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1638 zł

Wartość: 1968 zł

Cena: 1638 zł

Oszczędzasz: 17%

Egipt: Hotel Verginia Sharm

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Niski, kameralny hotel o oryginalnej architekturze, otoczony pięknym i zadbanym ogrodem.

Na wzgórzach Ras Om El Sid Hill (Hadaba), ok. 7 km od centrum Naama Bay, 18 km od lotniska. Bezpłatne przejazdy hotelowym busem do plaży (ok. 10 minut)

Restauracja główna Septimus (kuchnia międzynarodowa i lokalna), bar przy basenie, całodobowy lobby bar przy recepcji, kawiarenka orientalna z tradycyjną kawą, herbatą i sziszą, sklepiki, biblioteka, pralnia, punkt wymiany walut, mały amfiteatr, gdzie odbywają się występy i zajęcia rekreacyjno-rozrywkowe.

Gustownie i funkcjonalnie urządzone, indywidualna klimatyzacja, łazienka z toaletą, prysznicem, suszarką do włosów, telefon, lodówka, sejf, TV sat, łącza internetowe, w większości balkon lub taras (2 krzesła + stół) z widokiem na basen lub ogród.

All Inclusive: Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, przekąski w ciągu dnia, napoje bezalkoholowe, alkohole lokalne do godz. 23.00 w wyznaczonych barach (prócz baru przy plaży).

Malowniczy basen z wodospadem, otoczony tarasem słonecznym), jacuzzi, sauna, masaże, sala gimnastyczna, łaźnia parowa, tenis stołowy, dzienne i wieczorne animacje w hotelowym amfiteatrze.

Brodzik, plac zabaw, miniklub.

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Naszym klientom proponujemy również możliwość otrzymania wizy bez konieczności stania w kolejce ("fast track service") - opłata wizowa wynosi wówczas 28$/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Uroczystą kolację wigilijną. Uroczysta kolację sylwestrową.

Opłat za wizę egipską 25 USD/OS lub 28 USD/OS (Fast Track Service), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Verginia Sharm Egipt

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj