Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Egipt: Hotel Elegant Vacations Luna

Egipt: Hotel Elegant Vacations Luna

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1838 zł

Wartość: 1868 zł

Cena: 1838 zł

Oszczędzasz: 2%

Egipt: Hotel Elegant Vacations Luna

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Skromny, ale przyjemny hotel w spokojnej okolicy. Kameralna atmosfera, jasna i niska zabudowa w ogrodzie.

Na wzgórzu Om El Sidi, 6 km od plaży (bezpłatne przejazdy busem hotelowym), 27 km od lotniska, 3 km od stacji autobusowej. Hotel organizuje wieczorne przejazdy do Naama Bay.

Recepcja z sejfami, kącik internetowy, restauracja główna (bufety, także tematyczne), bar w lobby, bar przy basenie, kawiarenka orientalna, room -service, pralnia, punkt wymiany walut.

114 standardowych i 13 familijnych z widokiem na ogród lub basen. Wyposażenie - klimatyzacja, telefon, minibar, TV sat, łazienka z prysznicem.

HB - śniadania i obiadokolacje All inclusive - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, napoje i lokalne alkohole serwowane do godz. 22.00.

Owalny basen z tarasem słonecznym, bilard, tenis stołowy, masaże, centrum nurkowania, okazjonalnie program rozrywkowy.

Brodzik, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka niemowlęce.

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Naszym klientom proponujemy również możliwość otrzymania wizy bez konieczności stania w kolejce ("fast track service") - opłata wizowa wynosi wówczas 28$/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Uroczystą kolację wigilijną. Uroczysta kolację sylwestrową.

Opłat za wizę egipską 25 USD/OS lub 28 USD/OS (Fast Track Service), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Elegant Vacations Luna Egipt

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.