Oferta online

1838 zł

Wartość: 1868 zł

Cena: 1838 zł

Oszczędzasz: 2%

Egipt: Hotel Elegant Vacations Luna

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Skromny, ale przyjemny hotel w spokojnej okolicy. Kameralna atmosfera, jasna i niska zabudowa w ogrodzie.

Na wzgórzu Om El Sidi, 6 km od plaży (bezpłatne przejazdy busem hotelowym), 27 km od lotniska, 3 km od stacji autobusowej. Hotel organizuje wieczorne przejazdy do Naama Bay.

Recepcja z sejfami, kącik internetowy, restauracja główna (bufety, także tematyczne), bar w lobby, bar przy basenie, kawiarenka orientalna, room -service, pralnia, punkt wymiany walut.

114 standardowych i 13 familijnych z widokiem na ogród lub basen. Wyposażenie - klimatyzacja, telefon, minibar, TV sat, łazienka z prysznicem.

HB - śniadania i obiadokolacje All inclusive - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, napoje i lokalne alkohole serwowane do godz. 22.00.

Owalny basen z tarasem słonecznym, bilard, tenis stołowy, masaże, centrum nurkowania, okazjonalnie program rozrywkowy.

Brodzik, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka niemowlęce.

Od obywateli RP wymagana jest wiza. Kupuje się ją po przylocie na lotnisku - oficjalna cena wynosi 25 USD/os. Naszym klientom proponujemy również możliwość otrzymania wizy bez konieczności stania w kolejce ("fast track service") - opłata wizowa wynosi wówczas 28$/os. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczny rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT. Uroczystą kolację wigilijną. Uroczysta kolację sylwestrową.

Opłat za wizę egipską 25 USD/OS lub 28 USD/OS (Fast Track Service), wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowego ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Wt, 20 Marz 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Adres

Elegant Vacations Luna Egipt

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj