Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Słowenia: 3 lub 4 dni dla 2 osób w Hotelu Triglav****

Odkryjcie uroki Słowenii! Od 835 zł zamiast 1320 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami i dostępem do basenu oraz sauny w Hotelu Triglav**** z widokiem na jezioro Bled!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

835 zł

Wartość: 1320 zł

Cena: 835 zł

Oszczędzasz: 37%

Odkryjcie uroki Słowenii! Od 835 zł zamiast 1320 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami i dostępem do basenu oraz sauny w Hotelu Triglav**** z widokiem na jezioro Bled!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dziecko do lat 4 (śpiące z rodzicami) - bezpłatny pobyt.
  • Podatek miejscowy: 1,27 EUR/osoba/noc.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 10 dni od daty dokonania zakupu, rejestrując się na stronie http://register.hotelvoucheronline.com (należy wybrać język polski). W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany hotelowy voucher, który należy przesłać do hotelu info@hoteltriglavbled.com.
  • Kupon ważny do 30.04.2018 r. z wyłączeniem 16-17.04.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju z łazienką, Wi-Fi i balkonem. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • W cenie kuponu: bezpłatny parking oraz nieograniczony dostęp do sauny i basenu.

Opis szczegółowy

Niezapomniany pobyt w czterogwiazdkowym hotelu nad jeziorem Bled, w malowniczej, górskiej scenerii!Czekają na Was śniadania, dostęp do krytego basenu i sauny! Kupony ważne do końca kwietnia 2018!Pobyt w pokojach z łazienką, Wi-Fi, klimatyzacją, balkonem oraz pięknym widokiem na jezioro!  2 warianty do wyboru:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacją za 835 zł zamiast 1320 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacją za 1219 zł zamiast 1970 zł.  Słowenia jest krajem zachwycającej przyrody - wartymi zobaczenia z pewnością są kaniony rzeczne Szma­rag­do­wa Socza, ja­ski­nia Po­stoj­na, czy wzgórza z win­ni­ca­mi w re­gio­nie Goriška Brda. Miłośnicy zwiedzania koniecznie muszą odwiedzić  Lublanę, stolicę Słowenii, w której znajdują się imponujące zabytki, m.in.  Zamek Lublański i słynny Most Smoka. Małe jest piękne - to określenie sprawdza się w przypadku Słowenii, więc nie zwlekajcie i zaplanujcie swój wymarzony urlop już dziś!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Triglav**** Kolodvorska 33, Bled, Słowenia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj