Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Bon na wybrane rejsy jachtem z travel-yachting.pl

50 zł za bon o wartości 500 zł na wyjątkowe rejsy jachtem: Seszele, Chorwacja, Tajlandia i wiele innych miejsc z travel-yachting.pl!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

50 zł

Wartość: 500 zł

Cena: 50 zł

Oszczędzasz: 90%

50 zł za bon o wartości 500 zł na wyjątkowe rejsy jachtem: Seszele, Chorwacja, Tajlandia i wiele innych miejsc z travel-yachting.pl!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Po zakupie wymagany kontakt, tel. 604 467 409 lub mailowo: info@travel-yachting.eu, celem sprawdzenia dostępności miejsc oraz dokonania wstępnej rezerwacji i uiszczenia pozostałej części opłaty za rejs. Wymagane potwierdzenie rezerwacji w ciągu 24 godz. z podaniem kodu i numeru ID kuponu.
  • Kupon ważny do 30.06.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów, przy czym na 1 rejs wykorzystać można 1 kupon.
  • 1 kupon = bon o wartości 500 zł do wykorzystania na dowolny rejs ze strony internetowej www.travel-yachting.pl.
  • Minimalny wiek uczestnika: 18 lat.
  • Kupon nie obejmuje: przelotu, transferów i transportu na lądzie oraz wyżywienia.

Opis szczegółowy

Niesamowity rejs z plażowaniem i zwiedzaniem! Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego zostaniesz nauczony!Zobacz to, czego nie mogą zobaczyć inni! Odwiedź porty i malownicze miejsca Chorwacji, Hiszpanii, Włoch i Tajlandii!Komfortowe, nowoczesne jachty z doświadczonym kapitanem na pokładzie! Przygotuj się na przygodę swojego życia!  Travel-Yachting jest chorwacką jachtingową firmą, armatorem jachtu Samsara (Bavaria Cruiser 37 2005), która organizuje również rejsy szkoleniowe oraz korporacyjne regaty. Co najważniejsze załoga to pasjonaci żeglowania. Rejsy prowadzi Kpt. Cezary Sławecki - dyplomowany nawigator, absolwent szkoły morskiej - kierunku nawigacja. Jak pokazuje metryka, ma już ponad 40 lat, a od ponad 30 jest związany z żaglami. Odbył rejsy trawersowe po Pacyfiku, Atlantyku oraz po bliższych i dalszych morzach. Chętnie żegluje również po polskich jeziorach. Ponadto jest miłośnikiem żeglarskich ballad, narciarstwa oraz trekkingów górskich i wszelkich aktywności outdoorowych.  Nie zwlekaj i wybierz się w wymarzony rejs już dziś!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj