Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Jastrzębia Góra: 3, 4 lub 6 dni dla 2 osób ze śniadaniami, masażami i dostępem do Spa w Hotelu Ara

Weekend nad morzem! Od 759 zł za 3, 4 lub 6 dni dla 2 osób ze śniadaniami, masażami oraz nielimitowanym dostępem do sauny, solarium, sali fitness i bilarda w Hotelu Ara w Jastrzębiej Górze!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

759 zł

Wartość: 759 zł

Cena: 759 zł

Oszczędzasz: b/d

Weekend nad morzem! Od 759 zł za 3, 4 lub 6 dni dla 2 osób ze śniadaniami, masażami oraz nielimitowanym dostępem do sauny, solarium, sali fitness i bilarda w Hotelu Ara w Jastrzębiej Górze!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) z 1 drinkiem i czekoladkami oraz 1 masażem całościowym lub 4 dni (3 noce) z 2 drinkami i czekoladkami oraz 2 masażami całościowymi lub 6 dni (5 nocy) z 3 drinkami i czekoladkami oraz 3 masażami całościowymi dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju ekonomicznym z łazienką, TV, lodówką i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • W cenie kuponu: możliwość nielimitowanego korzystania z: sauny i solarium (po wcześniejszej rezerwacji), sali fitness, bilarda, tenisa stołowego i kijków do nordic walking, opłata klimatyczna, miejsce parkingowe, wstęp wolny na disco dancing w Restauracji oraz do Clubu Ara.
  • Dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami - bezpłatnie. Dzieci 3-5 lat śpiące z rodzicami - 50 zł/doba ze śniadaniem.
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15, a kończy o godz. 11.
  • Kupon ważny do 27.04.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 58 674 96 00, kom. 510 101 007.
  • Zmiany w rezerwacji możliwe z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Opis szczegółowy

Rozgrzewający pakiet dla dwojga w komfortowym Hotelu Ara 100 m od morza, w pokoju z łazienką, TV, lodówką i WiFi!Nielimitowany dostęp do strefy relaksu: sauny, solarium i sali fitness, bilarda i kijków do nordic walking!Romantyczne spacery po plaży i dobroczynny nadmorski klimat pomogą Wam się odprężyć!Kupony można łączyć w dłuższe pobyty! Wypoczywajcie tyle, ile potrzebujecie!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i masażem całościowym dla pary w pokoju ekonomicznym za 759 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i dwoma masażami całościowymi dla pary w pokoju ekonomicznym za 1129 zł,6 dni (5 nocy) dla 2 osób ze śniadaniami i trzema masażami całościowymi dla pary w pokoju ekonomicznym za 1879 zł.  Z kuponem otrzymujecie:noclegi w komfortowym 2-os. pokoju,urozmaicone śniadania w formie bufetu szwedzkiego,1, 2 lub 3 masaże całościowe dla pary,1, 2 lub 3 drinki powitalne i czekoladki,możliwość korzystania bez limitu z sauny, solarium, sali fitness, bilarda i tenisa stołowego,możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking,bezpłatny parking,bezpłatny wstęp do Clubu Ara,wstęp wolny na disco dancing w Restauracji,dostęp do WiFi,opłatę klimatyczną wliczoną w cenę.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Ara ul. Rozewska 4a, Jastrzębia Góra

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.