Oferta online

759 zł

Wartość: 759 zł

Cena: 759 zł

Oszczędzasz: b/d

Weekend nad morzem! Od 759 zł za 3, 4 lub 6 dni dla 2 osób ze śniadaniami, masażami oraz nielimitowanym dostępem do sauny, solarium, sali fitness i bilarda w Hotelu Ara w Jastrzębiej Górze!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) z 1 drinkiem i czekoladkami oraz 1 masażem całościowym lub 4 dni (3 noce) z 2 drinkami i czekoladkami oraz 2 masażami całościowymi lub 6 dni (5 nocy) z 3 drinkami i czekoladkami oraz 3 masażami całościowymi dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju ekonomicznym z łazienką, TV, lodówką i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • W cenie kuponu: możliwość nielimitowanego korzystania z: sauny i solarium (po wcześniejszej rezerwacji), sali fitness, bilarda, tenisa stołowego i kijków do nordic walking, opłata klimatyczna, miejsce parkingowe, wstęp wolny na disco dancing w Restauracji oraz do Clubu Ara.
  • Dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami - bezpłatnie. Dzieci 3-5 lat śpiące z rodzicami - 50 zł/doba ze śniadaniem.
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15, a kończy o godz. 11.
  • Kupon ważny do 27.04.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 58 674 96 00, kom. 510 101 007.
  • Zmiany w rezerwacji możliwe z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Opis szczegółowy

Rozgrzewający pakiet dla dwojga w komfortowym Hotelu Ara 100 m od morza, w pokoju z łazienką, TV, lodówką i WiFi!Nielimitowany dostęp do strefy relaksu: sauny, solarium i sali fitness, bilarda i kijków do nordic walking!Romantyczne spacery po plaży i dobroczynny nadmorski klimat pomogą Wam się odprężyć!Kupony można łączyć w dłuższe pobyty! Wypoczywajcie tyle, ile potrzebujecie!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i masażem całościowym dla pary w pokoju ekonomicznym za 759 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i dwoma masażami całościowymi dla pary w pokoju ekonomicznym za 1129 zł,6 dni (5 nocy) dla 2 osób ze śniadaniami i trzema masażami całościowymi dla pary w pokoju ekonomicznym za 1879 zł.  Z kuponem otrzymujecie:noclegi w komfortowym 2-os. pokoju,urozmaicone śniadania w formie bufetu szwedzkiego,1, 2 lub 3 masaże całościowe dla pary,1, 2 lub 3 drinki powitalne i czekoladki,możliwość korzystania bez limitu z sauny, solarium, sali fitness, bilarda i tenisa stołowego,możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking,bezpłatny parking,bezpłatny wstęp do Clubu Ara,wstęp wolny na disco dancing w Restauracji,dostęp do WiFi,opłatę klimatyczną wliczoną w cenę.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 23 Marz 2018 23:59:00 +0100

Kup teraz

Adres

Hotel Ara ul. Rozewska 4a, Jastrzębia Góra

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj