Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Florencja: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Casa del Lago**

Słoneczne Włochy dla dwojga! Od 439 zł zamiast 610 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Casa del Lago** w samym sercu Florencji!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

439 zł

Wartość: 610 zł

Cena: 439 zł

Oszczędzasz: 28%

Słoneczne Włochy dla dwojga! Od 439 zł zamiast 610 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Casa del Lago** w samym sercu Florencji!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dzieci do lat 3 (śpiące z rodzicami) - bezpłatny pobyt. Powyżej 3 lat - 20 EUR/os./dobę (dostawka).
  • Kupon ważny do 25.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://reservation.hotelvoucheronline.com wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 8 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.

Opis szczegółowy

Dogodne położenie hotelu w samym centrum! Wszystkie atrakcje miasta na wyciągnięcie ręki!Pobyt ze śniadaniami w dźwiękoszczelnym pokoju z łazienką, TV, WiFi i widokiem na rzekę Arno!Kupony ważne do marca 2018 roku! Zaplanujcie swój wymarzony urlop we Włoszech już dziś!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 439 zł zamiast 610 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 659 zł zamiast 915 zł.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Casa del Lago** Via Lungarno Vespucci 58, Florencja, Włochy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj