Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Portugalia: Hotel Baia (Cascais)

Portugalia: Hotel Baia (Cascais)

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2495 zł

Wartość: 2695 zł

Cena: 2495 zł

Oszczędzasz: 7%

Portugalia: Hotel Baia (Cascais)

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Hotel Baia ma najbardziej prestiżowe położenie w całym Cascais - ulokowany jest w samym centrum kurortu naprzeciwko plaży i przystani. Z okien hotelu rozpościerają się przepiękne widoki na zatokę. W okolicy hotelu istnieje możliwość uprawiania różnorodnych sportów, a zwłaszcza zlokalizowane są znane na całym świecie pola golfowe.

Obiekt po niedawnej renowacji oferuje gościom 113 pokoi wyposażonych w klimatyzację. Większość z nich posiada balkon oraz widok na morze. W każdym pokoju do dyspozycji gości jest telewizor z szerokim wyborem kanałów międzynarodowych i suszarka, sejm dostępny jest na zapytanie.

Restauracja oferująca kuchnie portugalską i międzynarodową, specjalizująca się przede wszystkim w daniach rybnych i owocach morza, 2 bary w tym jeden zlokalizowany na ostatnim piętrze skąd goście mogą rozkoszować się widokiem na morze, kryty podgrzewany basen, taras, całodobowa recepcja, podziemny parking, room-serwis.

Bilet lotniczy Polska-Lizbona-Polska z bagażem podręcznym, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez wybraną liczbę nocy, wyżywienie zgodne z wybraną opcją, ubezpieczenie KL w tym choroby przewlekłe, NNW oraz bagażu, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 PLN/os.).

Bagażu rejestrowanego (cena na zapytanie), dodatkowych posiłków, wydatków własnych, napiwków, obowiązkowej opłaty lokalnej płatnej na miejscu w hotelu.

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. 2. BB - śniadania, HB - śniadania + obiadokolacje, ALL - All Inclusive. 3. W okresie Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Świąt Wielkanocnych obowiązują dopłaty do obiadów i kolacji - ceny na potwierdzenie. 4. Dziecko w wieku 2-12 lat z 2 osób dorosłych oraz 3. lub 4. osoba w pokoju 2-os zakwaterowana jest na dostawce. 5. Kategoria hotelu odpowiada kategoryzacji lokalnej. 6. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-17). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego. 7. Przeloty realizowane są liniami Wizzair i Ryanair. 8. Wyloty mogą być zrealizowane z Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Katowic zgodnie z rozkładem linii lotniczych. 9. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 3, 2% całkowitego kosztu imprezy turystycznej. UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE Ą Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 100 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Baia (Cascais) Portugalia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.