Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Włochy: Hotel Molino

Włochy: Hotel Molino

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2550 zł

Wartość: b/d

Cena: 2550 zł

Oszczędzasz: b/d

Włochy: Hotel Molino

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

**** Włochy/Tre Valli / Falcade

Passo San Pellegrino: Ośrodek dysponuje 20 km widokowych tras o zróżnicowanym poziomie trudności od niebieskich jak Alochet po czarne jak słynna Campo d'Orso. Dla snowboardzistów przygotowano również Easy Snow Park San Pellegrino.

To malowniczy ośrodek położony między masywem lodowca Marmolada, Civetta, Pale di San Martino i szczytami Facobon, Cime d'Auta, Col Margherita i Alpe Lusia. Tak idealne położenie sprawia iż jest to nie lada gratka dla narciarzy. Znajdziemy tutaj ponad 40 km bardzo dobrze przygotowanych tras jak Rossignol do Falcade, która uchodzi za jedną z najlepszych w Dolomitach oraz słynne Le Buse-Molino oraz Col Margherita - Lago Cavia. W styczniu 2003 roku w rankingu na najlepszą miejscowość narciarską we Włoszech, Falcade zdobyło I miejsce ! Ośrodki narciarskie Falcade i Passo San Pellegrino są ze sobą połączone siecią tras i wyciągów, łącznie dysponują 75 km tras

To widokowy ośrodek narciarski, trasy tutaj to szerokie nartostrady idealne wprost na zupełny relaks na nartach i rekreacyjne długie zjazdy. Całość uzupełniają puby i restauracje na stoku, muzyka, wspaniałe widoki i liczne ze względu na położenie tarasy słoneczne gdzie można zażyć słonecznych kąpieli.

Proponujemy tutaj zakup skipassu Tre Valli, pozwala on na korzystanie z sieci wyciągów Falcade-Passo San Pellegrino oraz Alpe Lusia - Bellamonte. W terminach oznaczonych FreeSki cena zawiera skipass 6 dni Tre Valli

Komfortowy hotel idealnie wręcz położony, zarówno dla narciarzy: dosłownie przy wyciągu na Tre Valli, jak i dla miłośników atrakcji apres ski: zaledwie 800m od centrum pełnego sklepów i pubów miasteczka Falcade. Hotel Molino oddaje do Państwa dyspozycji komfortowe pokoje, wyposażone w łazienki, telewizję satelitarną, sejf, radio, telefon oraz minibar. Ponadto, ten szczycący się obsługą na wysokim poziomie hotel, wyposażono w będącą dumą właścicieli elegancką restaurację, serwującą dania kuchni międzynarodowej oraz regionalne specjały kuchni włoskiej i ladeńskiej, sympatyczny bar, tawernę, salon wypoczynkowy i salę gier dla najmłodszych. Znajduje się tutaj również basen (14 x 8m) a także za opłatą sauna, solarium i whirlpool.

Świetna kuchnia: Śniadania w formie bufetu, obiadokolacje 4 dania do wyboru z menu, bufet przystawkowo-sałatkowy oraz seserowy.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Molino Włochy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj