Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kraków: 3-4 dni dla 2 osób w hotelu Armon Residence

Od 469 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w hotelu Armon Residence na krakowskim Kazimierzu! Komfortowy wypoczynek na najwyższym poziomie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

469 zł

Wartość: 469 zł

Cena: 469 zł

Oszczędzasz: b/d

Od 469 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w hotelu Armon Residence na krakowskim Kazimierzu! Komfortowy wypoczynek na najwyższym poziomie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dodatkowa osoba w pokoju - 26 EUR/dobę.
  • Kupon ważny do 31.03.2018 r. z wyłączeniem: 31.12.2017 r.-01.01.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką, TV i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://register.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.

Opis szczegółowy

Dogodna lokalizacja na krakowskim Kazimierzu, obok Starego Miasta! Świetna baza wypadowa do zwiedzania!Eleganckie pokoje z łazienką, lodówką, TV oraz dostępem do WiFi! Codziennie śniadania w formie bufetu!Kupony ważne do końca marca 2018 roku! Już dziś zaplanujcie urlop w magicznym Krakowie!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 469 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 689 zł.   Urokliwe uliczki Starego Miasta, kameralne knajpki i restauracje, wyjątkowy klimat Wawelu, szaleństwa do białego rana w licznych klubach nocnych - to wszystko czeka na Was w magicznym Krakowie!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Armon Residence Plac Bawół 4, Kraków

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj