Opis szczegółowy

Oferta podstawowa Elegancki, czterogwiazdkowy hotel działający od 1871 roku Hotel Excelsior to czterogwiazdkowy obiekt usytuowany w Mariańskich Łaźniach. Miasteczko od wieków przyciągało arystokrację i władców, m.in. króla Edwarda VII. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec wyjątkowy charakter tego miejsca - pałacowa fasada skrywa eleganckie, utrzymane w klasycznym stylu wnętrza.

Do dyspozycji gości oddane zostały urzekające pokoje z wystrojem wzbogaconym pochodzącymi z XIX wieku stiukami. Każdy pokój wyposażony jest w: telewizor LCD z podłączeniem do telewizji satelitarnej, minibar, sejf, telefon, bezprzewodowy internet WiFi.

Również restauracja zachwyca i pozwala przenieść się do innej epoki. W pałacowych wnętrzach skosztować można doskonałych dań łączących w sobie tradycję z nowoczesnością. Goście spragnieni dobrych trunków i niepowtarzalnej atmosfery mogą spędzić czas w barze Churchill’s Pub & Restaurant, gdzie w wystroju dostrzec można bardzo wyraźną inspirację Wielką Brytanią. Również wybór trunków nie jest przypadkowy - umiejętnie wyselekcjonowane wina oraz doskonałe drinki sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

W hotelowym centrum SPA przygotowano wachlarz zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych, a na szczególną uwagę zasługują kojące rytuały rozpieszczające zmysły. Goście mogą też skorzystać z sauny lub wypożyczyć rower.

Hotel Excelsior leży w promieniu 500 metrów od Śpiewającej Fontanny, Wieży Widokowej Hamelika oraz Kolumnady Mariańskie Łaźnie Czechy Miasta Zagranica

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 19 Paź 2018 23:59:59 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj