Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Włochy: Hotel Liberty Male

Włochy: Hotel Liberty Male

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2358 zł

Wartość: 2667 zł

Cena: 2358 zł

Oszczędzasz: 12%

Włochy: Hotel Liberty Male

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Malé, gdzie położony jest hotel to nie tylko główne miasteczko Val di Sole, ale także znakomita baza wypadowa na stoki Marillevy-Folgaridy i Madonny di Campiglio.

Hotel położony w centrum największego miasteczka doliny - Malé, w odległości ok.6 km od wyciągów (Commezzadura - gondola na połączone stoki Marillevy-Folgaridy-Madonny di Campiglio), 30 km od terenów narciarskich Adamello Ski (Passo Tonale).

Niezaprzeczalne atuty tego 3 gwiazdkowego hotelu to; położenie w centrum Malé co daje możliwość wypadu na zakupy, lodowisko lub do baru; bogata infrastruktura hotelu (w tym wellness, dyskoteka, restauracja, bar) oraz bliskość wyciągów narciarskich.

2-, 3-, 4-osobowe pokoje economy o powierzchni 13m - 17m lub pokoje typu standard o powierzchni 14m - 18 m.W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem lub wanną, suszarką do włosów; telefon, TV sat, Wi-Fi (gratis), sejf.

Centrum wellness; basen (obowiązuje czepek), sauna, łaźnia turecka oraz odpłatnie; jacuzzi, zabiegi kosmetyczne i masaże; bar z salą dla palących, miniclub dla dzieci, winda, narciarnia, parking, garaż (odpłatnie), skibus hotelowy do stacji narciarskiej Commezzadura/Daolasa.

Restauracje, puby, bary oraz sklepy w Malé.

Śniadania: bufet szwedzki, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser. Dobra kuchnia włoska. Raz w trakcie pobytu kolacja regionalna.

Ze względu na położenie hotelu w pobliżu wyciągów Marillevy-Folgaridy połączonych z Madonną di Campiglio i Pinzolo proponujemy karnet 6 x Marilleva/Folgarida z opcją rozszerzenia do karnetu Skiarea Campiglio Dolomiti Brenta (szusowanie bez ograniczeń na połączonych stokach Marilleva/Folgarida/Madonna di Campiglio i Pinzolo) oraz do karnetu Superskirama (bez ograniczeń wszystkie ośrodki Val di Sole i Tonale). Do Marillevy/Folgaridy kursuje bezpłatny skibus, do Madonny di Campiglio oraz Tonale kursuje płatny skibus (ok.5 eur/os). Przystanek ok. 100 m od hotelu. Karnet Superskirama został włączony w cenę w wybranych terminach na początku i końcu zesonu.

Ramowy program imprez samolotowych:
Dzień 1 : odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 2, 5h do 4, 5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz.21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów. Ramowy program imprez autokarowych: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię.
Dzień 2 : przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 3 -8: białe szaleństwo.
Dzień 9 : śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 10 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Program 6-noclegowy:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię.
Dzień 2 : przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja.
Dzień 3 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.
Dzień 9 : przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych. Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych Sprawdź rozkład jazdy dla pobytów 6 -noclegowych Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00. Program 6-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -6: białe szaleństwo.
Dzień 7 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * transport do hotelu wg wybranej oferty * karnet w oznaczonych terminach * korzystanie z centrum wellness (basen, sauna, łaźnia turecka) * kolację w terminie sylwestrowym * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny * podatek VAT.

Napojów do obiadokolacji * odpłatności za jacuzzi, zabiegi kosmetyczne i masaże * opieki rezydenta w terminach grudniowych 09.12-17.12 oraz w terminie sylwestrowym * karnetu w terminie sylwestrowym * transferów do wyciagów.

Ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 ) * w terminie 20.01-27.01 szkolenie narciarskie dla dorosłych 3-dniowe koszt 75 eur * szkolenie narciarskie dla dorosłych 6-dniowe koszt 110 eur * szkolenie narciarskie dla dzieci 6-dniowe koszt 110 eur.
Uwaga : szkolenia narciarskie odbywają się 2h/dzień w grupach 3-6 osobowych.

Opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 1, 5 Eur/os./dzień (dla osób powyżej 12 lat).

W terminach 09.12-16.12.2017 oraz 10.12-17.12 zawarty jest karnet Superskirama. w terminie 24.03-30.03 (6 noclegów, dojazd własny, autokar) zawarty jest karnet 5 dniowy Marilleva/Folgarida. Możliwość rozszerzenia karnetu do Skiarei lub Superskiramy wg oplat w systemie rezerwacyjnym. w terminie 24.03-31.03 ( 7 noclegów, oferta samolotowa) zawarty jest karnet 6 dniowy Superskirama. w terminach 06.01-24.03.2018 zawarty jest karnet Marillev/Folgarida. Możliwość rozszerzenia karnetu do Skiarei lub Superskiramy wg oplat w systemie rezerwacyjnym. Możliwość rozszerzenia karnetu na maksymalnie 7 dni przed wyjazdem!

Możliwość rozszerzenia karnetu do 7 dni przed wyjazdem!

Dni Val di Sole - w terminie 20.01-27.01.2018 narty i impreza bedą nieodłaczne! 6 dni bialego szaleństwa i szampańskiej zabawy na stokach Val di Sole. W programie: * Codziennie nasz DJ nakręca dla Was imprezę na stoku. * Slalom gigant dla narciarzy poczatkujących i zaawansowanych. * Nocna jazda. * Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych (odpłatnie), 3 stopnie zaawansowania.

Karnet w cenie Centrum wellness z basenem Blisko wyciągów


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Liberty Male Włochy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.