Oferta online

1579 zł

Wartość: 1751 zł

Cena: 1579 zł

Oszczędzasz: 10%

Austria: Hotel Oberwirt

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Prawdziwie tyrolska atmosfera, tradycyjna kuchnia oraz możliwość jazdy na stokach rewelacyjnej stacji SkiWelt - to wszystko zapewni niepowtarzalny narciarski urlop.

Hotel Oberwirt położony jest w miejscowości Ebbs w niedalekiej odległości od jej centrum. Jest to świetny punkt, skąd można realizować można program narciarski: 5 lub 6 dni na stokach rewelacyjnej stacji SkiWelt (ok. 20 km do Soll, 279 km tras). Dojazd do stacji narciarskich realizowany jest skibusem (przystanek znajduje się w odległości ok. 50 m od obiektu). Najbliższe trasy dla narciarstwa biegowego ok. 150 m od hotelu.
UWAGA : Ski bus do Ski Welt kursuje raz dziennie. Proszę o zapoznanie się z rozkładem jazdy.

Uroczy hotel utrzymany w tradycyjnym tyrolskim stylu, w otoczeniu majestatycznych Wilder Kaiser. To idealny obiekt dla osób, które po męczącym dniu chciałyby wypocząć w hotelowym zaciszu.

Przytulne i przestronne, wykończone w tradycyjnym stylu tyrolskim, 2-osobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek, w pokoju łazienka z prysznicem, suszarką do włosów, TV sat, sejf (odpłatnie), balkon.

Centrum wellness: basen, sauna, łaźnia turecka, pokój relaksacyjny; jacuzzi, masaże i solarium oraz szlafroki (odpłatnie), parking, garaż (odpłatnie), narciarnia, bar, sejf (odpłatnie), winda, tradycyjne bary stube, restauracja, kominek, kącik zabaw dla dzieci, Wi-Fi w lobby (bezpłatnie).

Ebbs to niewielka, urokliwa miejscowość, w której położona jest XVIII-wieczna katedra. Hotel czasami również oferuje swoim gościom wieczór z muzyką na żywo. Dodatkowo w Ebbs, znajduje się centrum sportowo-rozrywkowe HalloDu - na ogromnym obszarze zgromadzono: restauracje, kręgielnie, lodowisko, świat saun.

Śniadania w formie bufetu z kącikiem produktów ekologicznych, kolacja 3-daniowa z wyborem dania głównego, bufet sałatkowy, raz w tygodniu bufet specjalności tyrolskich.

Ze względu na dogodne połączenie hotelu ze stacją narciarską Ski Welt Wilder Keiser proponujemy przeznaczyć na nią 5 lub 6 dni.

Ramowy program imprez autokarowych: Tanie Szusowanie:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy.
Dzień 2 : przyjazd do Austrii, zakwaterowanie.
Dzień 3 -6: białe szaleństwo.
Dzień 7 : śniadanie, wykwaterowanie, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty, powrót do hotelu, wyjazd do Polski.
Dzień 8 : przyjazd do Polski w godzinach porannych. Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Tanie Szusowanie:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00.
Dzień 2 -5: białe szaleństwo.
Dzień 6 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00, możliwość złożenia bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty. Opcjonalnie: powrót do hotelu. Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Zakwaterowanie wg oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * korzystanie z centrum wellness: basen, sauny, strefa relaksu * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty.

Napojów do obiadokolacji * korzystania z jacuzzi, solarium i masaży * szlafroka ok. 8 /tydzień * korzystanie z garażu i sejfu * transferów do wyciągów * karnetu narciarskiego.

Ubezpieczenie rozszerzone KL 30000 EUR.

Opłata klimatyczna płatna na miejscu 1, 6 EUR/dzień/os. dorosła > 15, 9 lat

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta austriackiego (więcej informacji w ważnych
uwaga ch)

Rewelacyjny program narciarski (ponad 280 km tras) Centrum wellness Basen

Kup teraz


Do końca pozostało: So, 24 Marz 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Adres

Oberwirt Austria

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj