Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Austria: Hotel Oberwirt

Austria: Hotel Oberwirt

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1579 zł

Wartość: 1751 zł

Cena: 1579 zł

Oszczędzasz: 10%

Austria: Hotel Oberwirt

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Prawdziwie tyrolska atmosfera, tradycyjna kuchnia oraz możliwość jazdy na stokach rewelacyjnej stacji SkiWelt - to wszystko zapewni niepowtarzalny narciarski urlop.

Hotel Oberwirt położony jest w miejscowości Ebbs w niedalekiej odległości od jej centrum. Jest to świetny punkt, skąd można realizować można program narciarski: 5 lub 6 dni na stokach rewelacyjnej stacji SkiWelt (ok. 20 km do Soll, 279 km tras). Dojazd do stacji narciarskich realizowany jest skibusem (przystanek znajduje się w odległości ok. 50 m od obiektu). Najbliższe trasy dla narciarstwa biegowego ok. 150 m od hotelu.
UWAGA : Ski bus do Ski Welt kursuje raz dziennie. Proszę o zapoznanie się z rozkładem jazdy.

Uroczy hotel utrzymany w tradycyjnym tyrolskim stylu, w otoczeniu majestatycznych Wilder Kaiser. To idealny obiekt dla osób, które po męczącym dniu chciałyby wypocząć w hotelowym zaciszu.

Przytulne i przestronne, wykończone w tradycyjnym stylu tyrolskim, 2-osobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek, w pokoju łazienka z prysznicem, suszarką do włosów, TV sat, sejf (odpłatnie), balkon.

Centrum wellness: basen, sauna, łaźnia turecka, pokój relaksacyjny; jacuzzi, masaże i solarium oraz szlafroki (odpłatnie), parking, garaż (odpłatnie), narciarnia, bar, sejf (odpłatnie), winda, tradycyjne bary stube, restauracja, kominek, kącik zabaw dla dzieci, Wi-Fi w lobby (bezpłatnie).

Ebbs to niewielka, urokliwa miejscowość, w której położona jest XVIII-wieczna katedra. Hotel czasami również oferuje swoim gościom wieczór z muzyką na żywo. Dodatkowo w Ebbs, znajduje się centrum sportowo-rozrywkowe HalloDu - na ogromnym obszarze zgromadzono: restauracje, kręgielnie, lodowisko, świat saun.

Śniadania w formie bufetu z kącikiem produktów ekologicznych, kolacja 3-daniowa z wyborem dania głównego, bufet sałatkowy, raz w tygodniu bufet specjalności tyrolskich.

Ze względu na dogodne połączenie hotelu ze stacją narciarską Ski Welt Wilder Keiser proponujemy przeznaczyć na nią 5 lub 6 dni.

Ramowy program imprez autokarowych: Tanie Szusowanie:
Dzień 1 : wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy.
Dzień 2 : przyjazd do Austrii, zakwaterowanie.
Dzień 3 -6: białe szaleństwo.
Dzień 7 : śniadanie, wykwaterowanie, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty, powrót do hotelu, wyjazd do Polski.
Dzień 8 : przyjazd do Polski w godzinach porannych. Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Tanie Szusowanie:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00.
Dzień 2 -5: białe szaleństwo.
Dzień 6 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00, możliwość złożenia bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty. Opcjonalnie: powrót do hotelu. Program klasyczny 7-noclegowy:
Dzień 1 : przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja.
Dzień 2 -7: białe szaleństwo.
Dzień 8 : śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Zakwaterowanie wg oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * korzystanie z centrum wellness: basen, sauny, strefa relaksu * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego * podatek VAT * transport do hotelu wg wybranej oferty.

Napojów do obiadokolacji * korzystania z jacuzzi, solarium i masaży * szlafroka ok. 8 /tydzień * korzystanie z garażu i sejfu * transferów do wyciągów * karnetu narciarskiego.

Ubezpieczenie rozszerzone KL 30000 EUR.

Opłata klimatyczna płatna na miejscu 1, 6 EUR/dzień/os. dorosła > 15, 9 lat

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta austriackiego (więcej informacji w ważnych
uwaga ch)

Rewelacyjny program narciarski (ponad 280 km tras) Centrum wellness Basen


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Oberwirt Austria

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj