Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kraków: 3-4 dni dla 2 osób w Aparthotelu Mały Kraków

Niezapomniany wypoczynek w samym sercu Krakowa! Od 469 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Aparthotelu Mały Kraków na Starym Mieście! Kupony ważne do końca marca 2018 roku!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

469 zł

Wartość: 469 zł

Cena: 469 zł

Oszczędzasz: b/d

Niezapomniany wypoczynek w samym sercu Krakowa! Od 469 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Aparthotelu Mały Kraków na Starym Mieście! Kupony ważne do końca marca 2018 roku!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką, TV i WiFi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Dziecko do lat 6 śpiące z rodzicami - bezpłatnie.
  • Dodatkowa osoba w pokoju - 20 EUR/dobę.
  • Kupon ważny do 31.03.2018 r. z wyłączeniem: 31.12.2017 r.-01.01.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://register.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.

Opis szczegółowy

Hotel położony na Starym Mieście! Świetna baza wypadowa do zwiedzania magicznego Krakowa!Pokoje z łazienką i TV oraz dostępem do WiFi! Codziennie śniadania w formie bufetu!Kupony ważne do końca marca 2018 roku! Już dziś zaplanujcie urlop w królewskim mieście!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 469 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 689 zł.   Odkryjcie Kraków - jedno z najstarszych miast Polski, o ponad tysiącletniej historii, z wieloma niepowtarzalnymi zabytkami historycznymi, ale i z niezwykle bogatym życiem nocnym, które przyciąga ludzi spragnionych wrażeń z całego świata.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Mały Kraków Aparthotel ul. Kurniki 4, Kraków

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.