Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Cypr: Hotel Mediterranean Beach

Cypr: Hotel Mediterranean Beach

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2838 zł

Wartość: b/d

Cena: 2838 zł

Oszczędzasz: b/d

Cypr: Hotel Mediterranean Beach

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Hotel Mediterranean Beach położony jest na terenie łagodnie opadającym w stronę Morza Śródziemnego i znajduje się w sąsiedztwie hotelu Amathus Beach. Hotel jest położony w miejscowości Limassol, przy plaży, ok. 7 km od centrum, ok. 64 km od lotniska. Przystanek komunikacji publicznej znajduje się przy hotelu.

W hotelu mieszczą się 192 pokoje wyposażone są w telewizję, telefon, taras/balkon, suszarkę do włosów, łazienkę, a za opłatą możliwe jest skorzystanie z sejfu i Internetu. Część pokoi za dopłatą oferuje widok na morze.

4 restauracje, kawiarnia, winda, bar, bar przy basenie, recepcja, sklep z pamiątkami, taras słoneczny, parking, ogród, wymiana walut, przechowalnia bagażu, fryzjer, skrzynka pocztowa, udogodnienia dla niepełnosprawnych, centrum konferencyjne, baseny odkryte, leżaki i parasole bezpłatne, basen kryty, brodzik dla dzieci.

Bilet lotniczy Polska-Cypr-Polska z bagażem podręcznym, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez wybraną ilość nocy, wyżywienie według wybranej opcji, ubezpieczenie KL w tym choroby przewlekłe, NNW oraz bagażu, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 PLN/os.).

Bagażu rejestrowanego (cena na zapytanie), dodatkowych posiłków, napojów do obiadokolacji (przy innej formie wyżywienia niż śniadania), wydatków własnych, napiwków, ewentualnej opłaty lokalnej płatnej na miejscu w hotelu.

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. 2. BB - śniadania, HB - śniadania + obiadokolacje, ALL - All Inclusive. 3. W okresie Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Świąt Wielkanocnych obowiązują dopłaty do obiadów i kolacji - ceny na potwierdzenie. 4. Dziecko w wieku 2-12 lat z 2 osób dorosłych oraz 3. lub 4. osoba w pokoju 2-os zakwaterowana jest na dostawce. 5. Kategoria hotelu odpowiada kategoryzacji lokalnej. 6. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-17). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100% wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego. 7. Przeloty realizowane są liniami Wizzair i Ryanair. 8. Wyloty mogą być zrealizowane z Warszawy i Katowic zgodnie z rozkładem linii lotniczych. 9. Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 3, 2% całkowitego kosztu imprezy turystycznej. UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE Ą Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 100 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Mediterranean Beach Cypr

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.