Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Berlin: 3-4 dni dla 2 osób w Victor's Residenz-Hotel Tegel***

Od 709 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Victor's Residenz-Hotel Berlin Tegel***! Niezapomniany wypoczynek w stolicy Niemiec!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

709 zł

Wartość: 709 zł

Cena: 709 zł

Oszczędzasz: b/d

Od 709 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Victor's Residenz-Hotel Berlin Tegel***! Niezapomniany wypoczynek w stolicy Niemiec!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na reservation.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie wysłany kupon z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.
  • Kupon ważny do 28.02.2018 r. z wyłączeniem 6-8.02.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.

Opis szczegółowy

Hotel w pobliżu autostrady i metra! Doskonała baza wypadowa do odkrywania uroków Berlina!Przestronne pokoje z łazienką, TV i WiFi! Codziennie pyszne śniadania w hotelowej restauracji!Kupony ważne do końca lutego 2018 roku! Już dziś zaplanujcie niezapomniany pobyt w stolicy Niemiec!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 709 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 1069 zł.  Możliwość szybkiego dojazdu, przystępne ceny, wieczorne atrakcje oraz liczne muzea i zabytki. To tylko niektóre zalety Berlina. Odkryjcie to niezwykłe miejsce z wielowiekową historią! Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się w niezapomnianą podróż do tego magicznego miasta!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Victor's Residenz-Hotel Berlin Tegel*** Holländerstr. 31, Reinickendorf 13407 Berlin, Niemcy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj