Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Austria: Hotel Schloss Rosenegg

Austria: Hotel Schloss Rosenegg

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2450 zł

Wartość: b/d

Cena: 2450 zł

Oszczędzasz: b/d

Austria: Hotel Schloss Rosenegg

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

*** Austria/Saalbach - Kitzbuchel

Saalbach to jeden z najładniejszych regionów Ziemi Salzburskiej położony w pobliżu drogi łączącej Salzburg (44km) z Zell am See (14km), otoczonej pasami Alp Kitzbuchelskich. W regionie jest ponad 80 wyciągów oraz największa w Austrii kolej linowa z kabinami na 100 osób (Schattbergseilbahn). Tu odbywają się treningi wielkich gwiazd Alpejskiego Pucharu Świata. Jest to także bez wątpienia dobrze miejsce dla początkujących i uczących się narciarzy. Posiadacze karnetu Super Ski Card mogą także korzystać z ośrodka narciarskiego Kitzbuhel jak również z innych ośrodków Ziemi Salsburskiej - łącznie ponad 2.000 km tras narciarskich. Jest to jeden z największych i najbardziej uznanych regionów narciarskich na świecie. FIEBERBRUNN urocze, 4 tysięczne tyrolskie miasteczko leżące w rejonie Pillerseetal, sięgające wysokości 2020 m n.p.m. W Fieberbrunn panują bardzo dobre warunki śniegowe zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych narciarzy. Atutem miasteczka jest jego położenie dające możliwość szusowania w najwspanialszych stacjach od Kitzbuhel po Saalbach - blisko 450 km tras zjazdowych i 130 wyciągów.

Proponujemy tutaj zakup 6 dniowego skipassu SAALBACH-LEOGANG-HINTERGLEMM, posiadacze karnetu mają możliwość korzystania ze skibusów kursujących w obrębie całego obszaru narciarskiego.

W Fieberbrunn mieści się w starym zamku w otoczeniu pięknych alp Kitzbuchelskich zachwycając urokiem dawnej epoki. W hotelu znajdą Państwo całodobową recepcję, windę, sejf, przestronny hol, elegancją restaurację, bar, bilard, sala TV, parking oraz kryty basen i welness z sauną, łaźnią turecką, hydromasażami i jacuzzi. Na terenie hotelu bezpłatne WiFi. Hotel oddaje do Państwa dyspozycji pokoje około 30m2, utrzymanych w rustykalnym, średniowiecznym stylu wyposażone w łazienkę, wc, wannę lub prysznic, telewizję, radio i telefon.

Dwa posiłki dziennie, śniadania oraz obiadokolacje w formie bufetu, raz w tygodniu wieczór tyrolski oraz zabawa przy muzyce na żywo.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Schloss Rosenegg Austria

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj