Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Włochy: Hotel Baita Montana

Włochy: Hotel Baita Montana

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2250 zł

Wartość: 2330 zł

Cena: 2250 zł

Oszczędzasz: 3%

Włochy: Hotel Baita Montana

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

** Włochy/Alta Valtellina

Valltelina - to malownicza dolina w Lombardii przy granicy ze Szwajcarią rozsławiona przez ośrodki sportów zimowych: Bormio, Santa Caterina, Isolaccia, Livigno. Cały region polecany jest dla średnio i dobrze zaawansowanych narciarzy. Nie wątpliwą atrakcją tego regionu jest znana strefa wolnocłowa Livigno, gdzie w atrakcyjnych cenach można zakupić liczne artykuły spożywcze, kosmetyki itp. Bormio - to przede wszystkim znana z mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim góra Cima Bianca na której szusować można aż do ponad 3.000 m n.p.m. - stacja ta posiada 20 km tras czarnych, 20 km tras czerwonych, 10 km tras niebieskich. Różnorodność zjazdów począwszy od łatwych, przez średnio trudne aż po trasy pucharowe dla zaawansowanych narciarzy sprawia iż jest to jedno z najbardziej poszukiwanych miejsc wypoczynku wśród narciarzy z całej Europy. Poza znaną stacją narciarską Bormio to także miasto idealne dla turystów. Znajdziecie tutaj dużo sklepów, restauracji, barów, dyskotek i wszelkiej infrastruktury potrzebnej do wypoczynku i rozrywki. W Bormio znajdują się także słynne w świecie kompleksy basenów termalnych oraz pijalnie wód mineralnych.

Polecamy tutaj dwa rodzaje ski-passów: Ski-pass Bormio - pozwalający korzystać z sieci wyciągów stacji narciarskiej Bormio

Pozwala szusować po stokach całej doliny: Bormio, S.Caterina Valfurva, Valdidentro. Terminy free-ski :

W terminach oznaczonych free-ski w cenie zawarto skipass

26.11 - 24.12.2016, 07.01 - 04.02.2017 oraz 18.03 - 29.04.2017: Skipass 4 Valli 6 dni (Bormio, Santa Caterina, Isolaccia).

Przytulny i sympatyczny hotel pełen rodzinnej atmosfery, położony 800m od centrum Bormio i około 900m od wyciągów i tras do których można dotrzeć bezpłatnym ski-bussem mającym swój przystanek przy hotelu. Hotel wyposażono w restaurację w której podawane są dania kuchni włoskiej i regionalne przysmaki Alta Valtelliny, recepcję, bar, salę telewizyjną oraz duży parking. Baita Montana oddaje do Państwa dyspozycji 24 pokoje, wykończone w funkcjonalny sposób i wyposażone w łazienki z prysznicem lub wanną, telewizję oraz telefon, niektóre posiadają również balkon.

Śniadania (bufet szwedzki), obiadokolacje: dwudaniowe z kilku zestawów do wyboru, bar sałatkowy.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Baita Montana Włochy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj