Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Włochy: Hotel Livigno - Apartaments

Włochy: Hotel Livigno - Apartaments

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1770 zł

Wartość: b/d

Cena: 1770 zł

Oszczędzasz: b/d

Włochy: Hotel Livigno - Apartaments

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

*** Włochy/Alta Valtellina

Położenie: Valltelina - to malownicza dolina w Lombardii przy granicy ze Szwajcarią rozsławiona przez ośrodki sportów zimowych: Bormio, Santa Caterina, Isolaccia, Livigno. Cały region polecany jest dla średnio i dobrze zaawansowanych narciarzy. Nie wątpliwą atrakcją tego regionu jest znana strefa wolnocłowa Livigno, gdzie w atrakcyjnych cenach można zakupić liczne artykuły spożywcze, kosmetyki itp.

To miasteczko z czterech stron otoczone górami, tuż przy granicy Włosko-Szwajcarskiej. Specyficzne ukształtowanie terenu stwarza tutaj mikroklimat dzięki któremu śnieg spada tutaj wyjątkowo wcześnie i utrzymuje się aż do końca kwietnia. W Livigno znajduje się 110 km tras ( 15 km tras czarnych, 55 km tras czerwonych, 40 km tras niebieskich ) Poza tym miejsce to pełne jest wolnocłowych sklepów, barów, restauracji, dyskotek - słowem wszelkich rozrywek dla narciarzy pragnących zrelaksować się wieczorem.

Karnet Narciarski:

Ski-Pass Livigno Wyjątkowo niedrogi a pozwalający korzystać z sieci wyciągów w całym Livigno !

Ski-pass alta valtellina pozwala szusować po stokach całej doliny
Livigno , Bormio, S.Caterina, Valdidentro / S.Colombano W terminach oznaczonych FREE-SKI w cenie wyjazdu wliczono skipass 6 dni Livigno (03.12 - 24.12.2016 oraz 15.04 - 22.04.2017)

Apartamenty Livigno - Znajdują się w niewielkich, prywatnych budynkach w Livigno (po kilka, kilkanaście apartamentów w każdym) należących do Włoskich rodzin - które osobiście opiekują się apartamentami - co sprawia że są one przyjemnie urządzone i dobrze utrzymane. Położone są 50-250 m od wyciągów (skibuss 50-150m od rezydencji). Apartamenty w Livigno To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, ludzi młodych i wszystkich tych, którzy cenią sobie niezależność od hotelowych rozkładów posiłków. Wszystkie apartamenty wyposażono we w pełni wyposażony aneks kuchenny (naczynia, sztućce itp.), posiadają także telewizory, urządzone są w praktyczny i funkcjonalny sposób.

Przewidziane dla 2 osób. Pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem 2 osobowym i aneksem kuchennym oraz łazienka.

Przewidziane dla 2 - 4 osób. Pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem 2 osobowym i aneksem kuchennym, sypialnia z łóżkiem 2 osobowym oraz łazienka.

Przewidziane dla 4 - 6 osób. Pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem 2 osobowym i aneksem kuchennym, dwie sypialnie dwuosobowe oraz łazienka.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Livigno - Apartaments Włochy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj