Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Budapeszt: 3 lub 4 dni dla 2 osób w Airport Hotel Wellness Stáció****

Od 459 zł zamiast 1050 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami, obiadokolacjami oraz nielimitowanym dostępem do basenu, saun i Spa w Airport Hotel Wellness**** w Budapeszcie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

459 zł

Wartość: 1050 zł

Cena: 459 zł

Oszczędzasz: 56%

Od 459 zł zamiast 1050 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami, obiadokolacjami oraz nielimitowanym dostępem do basenu, saun i Spa w Airport Hotel Wellness**** w Budapeszcie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dziecko do lat 2 śpiące na łóżeczku niemowlęcym: bezpłatnie, 1 dziecko do lat 6 (śpiące z rodzicami) - bezpłatnie. Dziecko 2-12 lat śpiące na dodatkowym łóżku - 20 EUR/osoba/dobę.
  • Kupon ważny do 7.06.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od daty dokonania zakupu, rejestrując się na stronie http://register.hotelvoucheronline.com (należy wybrać język polski). W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany hotelowy voucher z instrukcją rezerwacji pokoju w obiekcie. Wydrukowany voucher należy okazać na miejscu po przyjeździe.
  • Pobyt zwierząt: 20 EUR/noc/zwierzę.
  • Parking dodatkowo płatny: 990 HUF/samochód/doba.
  • W cenie kuponu: powitalny drink dla 2 osób, bezpłatny transfer na lotnisko, nielimitowany dostęp do centrum spa: basenu, sali fitness, sauny oraz 20% zniżki na dania z karty hotelowej restauracji.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) ze śniadaniami albo 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami oraz dostępem do centrum spa w pokoju z łazienką, Wi-Fi i TV. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Pobyt rozpoczyna się w piątki lub soboty.
  • Maksymalna liczba dostawek w pokoju wynosi 1.

Opis szczegółowy

Przestronne pokoje z łazienką, TV i WiFi oraz codzienne pyszne śniadania i obiadokolacje w formie bufetu!W cenie dostęp do centrum odnowy biologicznej z basenem, sauną i salą fitness!Kupony ważne do czerwca 2018 roku! Spędźcie niesamowite chwile w pięknej stolicy Węgier!  Do wyboru macie 4 opcje:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami oraz Strefą Spa za 459 zł zamiast 1050 zł,3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami oraz Strefą Spa za 615 zł zamiast 1170 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami oraz Strefą Spa za 679 zł zamiast 1580 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami oraz Strefą Spa za 875 zł zamiast 1740 zł.  Budapeszt to największe miasto Węgier, które powstało z połączenia trzech miast: Budy, Óbudy oraz Pesztu, od których wzięła się jego nazwa. Miasto słynie z doskonałej komunikacji miejskiej, właśnie tutaj powstała druga na świecie linia metra (po londyńskim). Oprócz licznych zabytków, znajdziecie tutaj również największą liczbę jaskiń, co z pewnością wyróżnia to miasto na tle innych europejskich stolic. W Budapeszcie szczególnie wartymi zwiedzenia zabytkami są wyjątkowy Zamek Królewski, Baszty Rybackie, Bazylika Św. Stefana oraz symbol miasta – Parlament. Miasto oferuje turystom setki nastrojowych kawiarenek, pubów i restauracji serwujących wyjątkowe, węgierskie specjały.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Wellness Stáció**** Szechenyistreet 20. HU - 2220 Vecses

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.