Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Hiszpania: Hotel Gran Bali

Hiszpania: Hotel Gran Bali

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2189 zł

Wartość: 3412 zł

Cena: 2189 zł

Oszczędzasz: 36%

Hiszpania: Hotel Gran Bali

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Hotel Gran Bali znajduje się w spokojnej dzielnicy miasta Benidorm - La Cala.W odległości 3 km od obiektu mieści się klub golfowy Real de Faula oraz tematyczny park rozrywki Terra Mítica. Ok. 50 km od portu lotniczego w Alicante, przystanek autobusowy przy hotelu. W okolicy hotelu znajduje się wiele barów, sklepów i lokalnych restauracji.

Publiczna, piaszczysta, z łagodnym zejściem do morza, w odległości ok. 200 m od hotelu, Parasole, leżaki i materace odpłatnie.

KATEGORIA LOKALNA 4* Gran Hotel Bali jest najbardziej charakterystycznym hotelem w Benidorm i zarazem najwyższym hotelem w Europie. Wybudowany w 2002r, składa się z dwóch budynków (wyższy posiada aż 52 piętra i mniejszy 18 pięter).

Całodobowa recepcja, przestronne lobby, windy ( w tym panoramiczne), sala TV, 2 restauracje, 3 bary ( w tym jeden przy basenie), dyskoteka. Room service, usługi pralni chemicznej, fryzjer, centrum biznesowe, butik, wypożyczalnia samochodów, parking (płatny). Hotel akceptuje karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

Wi-Fi i stanowiska internetowe dodatkowo płatne.

Bezpłatnie 3 baseny, leżaki i parasole przy basenach, Odpłatnie ręczniki kąpielowe, bilard, klub nocny, siłownia, sauna, jacuzzi, sporty wodne przy plaży.

Brodzik dla dzieci, kącik dla dzieci, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka na zamówienie przed wylotem.

Oferuje 776 pokoi. Pokoje dwuosobowe z możliwością jednej dostawki, o powierzchni 32m, klimatyzowane/ogrzewane z balkonem. Wszystkie są wyposażone w łazienki (wanna, suszarki do włosów), TV/SAT, telefon, sejf (płatny) oraz mini bar (płatny). Za dodatkową opłatą w pokojach można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

FB+ - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. 0, 5l butelki wina i 0, 5l butelki wody do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.

Ocena HCH 4, 7 www.grupobali.com

OFERTA Z PRZELOTEM: Cena zawiera: bilet lotniczy, bagaż podręczny, transfer lotnisko - hotel - lotnisko (shuttle bus), zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT. OFERTA CZARTEROWA Z WYLOTAMI Z POZNANIA I WARSZAWY Z PRZELOTEM DO GIRONY (PRZEWOŹNIK TRAVEL SERVICE) ZAWIERA BAGAŻ RESJESTROWANY 20KG W CENIE DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA POWYŻEJ 2 LAT. Cena nie zawiera: bagażu rejestrowanego, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego* (dot. Costa Brava, Majorka).
UWAGA ! Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego według cennika przewoźnika. Wtym celu należy podczas procesu zakładnia rezerwacji wybrać składnik opcjonalny lub po prostu wysłać wiadomość do rezerwacji w BlueVendo z prośbą o dodanie bagażu i informacją dla ilu osób bagaż ma zostać zakupiony. DOJAZD WŁASNY: Cena zawiera: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ubezpieczenie Europäische Reiseversicherung AG (ERV AG) NNW, KL (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własengo), bagaż, OC organizatora, VAT. Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych, podatku turystycznego* (dot. Costa Brava, Majorka). Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) *Podatek turystyczny w Katalonii (dotyczy ofert na COSTA BRAVA) oraz na Majorce (pobyty od 1 lipca 2016) nie jest wliczony w cenę. Klienci (powyżej 16 roku życia) zobligowani są do wniesienia należnej opłaty bezpośrednio po przyjeździe do hotelu: hotele 5* ok. 2, 25-2, 50 za dzień od osoby hotele 4* ok. 1, 00-1, 65 za dzień od osoby hotele 3 *ok. 0, 50-1, 10 za dzień od osoby pozostałe obiekty ok. 1 za dzień od osoby Dzieci 0-16 lat zwolnione są z podatku. Ponad to na Costa Brava opłata dotyczy tylko pierwszego tygodnia pobytu (max 7 dni), w dalszym okresie podatek nie obowiązuje.Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom. W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

CENY DODATKOWEGO BAGAŻU REJESTROWANEGO: Wizzair: 20 kg od 300 do 500 PLN (w zależności od kierunku i terminu) Ryanair: 20 kg ok 300 PLN
Uwaga !! Ceny podane na moment zakładania rezerwacji. Po potwierdzeniu rezerwacji cena bagażu dodatkowego może ulec zmianie! LIMIT BAGAŻU REJESTROWANEGO: Wizzair: 20kg o wymiarach nie przekraczających 149, 9 × 119, 4 × 171, 5 cm Ryanair: 20kg LIMIT BAGAŻU PODRĘCZNEGO: Wizzair: 10kg o wymiarach nie przekraczających 55×40×23cm Ryanair: 10kg, nieprzekraczający wymiarów 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jeden mały bagaż, np. torebkę lub torbę na laptopa, nieprzekraczający wymiarów 35 x 20 x 20 cm. Pasażerowie, którzy wykupili opcję pierwszeństwa wejścia na pokład mogą wnieść na pokład jeden mały oraz jeden duży bagaż podręczny, chyba że ze względów operacyjnych konieczne jest umieszczenie dużego bagażu podręcznego w luku. Pasażerowie korzystający ze standardowej taryfy będą zobowiązani pozostawić swój duży bagaż podręczny przy bramce do wejścia na pokład w celu bezpłatnego umieszczenia go w luku jako bagaż rejestrowany. Obowiązuje Regulamin dotyczący bagażu rejestrowanego.

!!!
UWAGA !!! DOBA HOTELOWA W REGIONIE COSTA BRAVA KOŃCZY SIĘ O GODZINIE 10:00, KWATEROWANIE OD GODZINY 14:00

Dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest ważny paszport lub dowód osobisty. Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gran Bali Hiszpania

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj