Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Praga: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Bílý Lev

Magiczny pobyt w stolicy Czech! Od 269 zł zamiast 560 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Bílý Lev w Pradze!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

269 zł

Wartość: 560 zł

Cena: 269 zł

Oszczędzasz: 52%

Magiczny pobyt w stolicy Czech! Od 269 zł zamiast 560 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Bílý Lev w Pradze!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dziecko do lat 2 śpiące z rodzicami na jednym łóżku - bezpłatnie.
  • Kupon ważny do 28.02.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką i TV oraz bezpłatnym Wi-Fi w hotelu. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Opłaty weekendowe (przyjazd w piątek lub sobotę): 3,80€/pokój/noc, płatne na miejscu w hotelu.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od zakupu na http://register.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. Po otrzymaniu vouchera można dokonać rezerwacji pokoju w hotelu: bilylev@avehotels.cz.

Opis szczegółowy

Wspaniałe zabytki i urokliwe kamienice! Odkryjcie niepowtarzalny klimat stolicy Czech!Hotel usytuowany jest w doskonałej lokalizacji - w praskiej dzielnicy Žižkov, w pobliżu Placu Wacława!Spędźcie niesamowity weekend pełen wrażeń w Pradze!   Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 269 zł zamiast 560 zł.4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 399 zł zamiast 840 zł.   Specyficzny klimat Pragi można spostrzec w zbiorze doskonale zachowanych i nienaruszonych przez wojnę zabudowań miejskich, kościołów, karczm oraz mostów. Jest określana jako "miasto setek wież". Wyruszcie na wycieczkę do jednego z najpiękniejszych miast Europy już dziś!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Bílý Lev Cimburkova 20 Prague 3, 130 00

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj