Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Praga: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Taurus****

Poznajcie piękną stolicę Czech! Od 315 zł zamiast 720 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Taurus**** w Pradze!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

315 zł

Wartość: 720 zł

Cena: 315 zł

Oszczędzasz: 56%

Poznajcie piękną stolicę Czech! Od 315 zł zamiast 720 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Taurus**** w Pradze!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon ważny do 28.02.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://register.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. Po otrzymaniu vouchera można dokonać rezerwacji pokoju w hotelu: taurus@avehotels.cz.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką i TV oraz bezpłatnym Wi-Fi w hotelu. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Opłaty weekendowe (przyjazd w piątek lub sobotę): 5 €/pokój/noc, płatne na miejscu w hotelu.
  • Dziecko do lat 2 śpiące z rodzicami na jednym łóżku - bezpłatnie.

Opis szczegółowy

Rodzinny pobyt w magicznej Pradze! Noclegi w pokojach urządzonych w antycznym stylu wraz ze śniadaniami!Hotel usytuowany w doskonałej lokalizacji - w samym centrum historycznym Pragi, bezpośrednio przy stacji metra!Kupony ważne do końca lutego 2018 roku! Zakochajcie się w jednej z najpiękniejszych europejskich stolic!   Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 315 zł zamiast 720 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 469 zł zamiast 1080 zł.   Praga to najpopularniejsze wśród turystów miasto Europy Środkowej. Przez wielu uznawana jest za najpiękniejsze miasto Starego Kontynentu. Zabytki Starego Miasta to budowle z niemalże wszystkich epok z charakterystycznymi dla nich ozdobami, dachami, wykończeniami, a także urokliwe, wąskie uliczki i słynne figury na Moście Karola. Zakochajcie się w Pradze!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Taurus**** Vinohradska 105, Prague 2, 120 00, Czech Republic

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj