Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Bratysława: 3-4 dni dla 2 osób w Mercure Bratislava Centrum****

Dajcie się oczarować tajemniczej Bratysławie! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Mercure Bratislava Centrum****!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

629 zł

Wartość: 930 zł

Cena: 629 zł

Oszczędzasz: 32%

Dajcie się oczarować tajemniczej Bratysławie! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Mercure Bratislava Centrum****!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://go.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • Kupon ważny do 31.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.

Opis szczegółowy

Wspaniały wypoczynek w malowniczej Bratysławie! Poznajcie tajemnice tego naddunajskiego miasta!Luksusowy hotel w samym sercu miasta! Wysoki standard pokoi, internet WiFi i centrum fitness do Waszej dyspozycji!Kupony ważne do końca marca 2018 roku! Już dziś zaplanujcie niezapomniany urlop w stolicy Słowacji!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 629 zł zamiast 930 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 929 zł zamiast 1350 zł.   Bratysława jest niezwykle kameralnym miastem, do większości zabytków można dotrzeć na piechotę, idealnie nadaje się więc do weekendowego zwiedzania. Pięknymi budynkami i klimatycznymi, wąskimi uliczkami na pewno zachwyci każdego fana wyjątkowej architektury, smakosza oczaruje niewielkimi kawiarniami i restauracyjkami, a pasjonat historii nie będzie się nudził, poznając dzieje miasta w wielu muzeach.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Mercure Bratislava Centrum**** Zabotova 2 Staré Mesto, 811 04 Bratysława

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj