Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Maroko: Hotel Diwane

Maroko: Hotel Diwane

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2329 zł

Wartość: 2439 zł

Cena: 2329 zł

Oszczędzasz: 5%

Maroko: Hotel Diwane

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

4 Maroko/Marakesz

Witamy Diwane w Marrakesh. Dla Państwa komfortu hotel posiada recepcję, lobby, winda i klimatyzację. Personel mówi po rosyjsku, niemiecku, arabsku, francusku, niderlandzki, włosku, hiszpańsku i angielsku. Do dyspozycji jest basen ze słodką wodą. Goście mogą zrelaksować się przy drinku w barze przy basenie. Hotel posiada parking dla samochodów.

Hotel oferuje sejfy, usługi prasowania, serwis pokojowy, pralnię i concierge. Rodzinny hotel oferuje brodzik, aby zapewnić rodzicom i najmłodszym gościom przyjemny pobyt. Hotel oferuje salę konferencyjną z następującym wyposażeniem: dostęp do Internetu. Godziny pracy recepcji: 24h.

Śniadanie w godz. 06:30 - 10:00 : bufet. W hotelu znajdują się 2 restauracje. Mały głód można zaspokoić w międzyczasie w barze szybkiej obsługi.

Bed& Breakfast (BB) - śniadanie w formie bufetu. HalfBoard (HB) - śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne. Full Board (FB) - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu. Napoje do obiadu i kolacji płatne.

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Kraków (Ryanair); Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (55x40x20) oraz małą torebkę (35x20x20), Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze; - 20 kg - 210 PLN (wyloty od 16.10 - 05.12) / 210 PLN (wyloty od 06.12 - 10.01)/ 210 PLN (wyloty od 11 01 - 30 04)
Uwaga ! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Diwane Maroko

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.