Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Izrael: Hotel Astral Nirvana Club

Izrael: Hotel Astral Nirvana Club

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2590 zł

Wartość: 2590 zł

Cena: 2590 zł

Oszczędzasz: b/d

Izrael: Hotel Astral Nirvana Club

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Hotel znajduję się w centrum miasta, niedaleko od lotniska i centrów handlowych.

Do dyspozycji gości jest 77 przestronnych, przyjemnie urządzonych pokoi, klimatyzowanych z TV LCD, radiem, lodówką, telefonem i toaletką. Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i rodzinne, część z nich z balkonem i widokiem na basen.

Duży basen, sporty wodne, AstraLand Kids Club, Animacja dla gości, lobby bar, restauracja, strefa bankietowa, synagoga, pralnia i prasowalnia, sklep z pamiątkami, całodobowa recepcja.

Bilet lotniczy Polska - Eilat - Polska w kwocie 1000 PLN/osoba, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w wybranym hotelu, wyżywienie zgodne z ofertą hotelu, ubezpieczenie KL, NW i bagaż

Wydatków własnych, dopłaty do posiłków, składki na TFG.

1. Przeloty są realizowane z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania. 2. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot). 3. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej- za odpowiednią dopłatą. 4. Możliwość ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji 3, 2%. UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE

KL Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI - 30 000 EURO, NNW - 15 000 PLN, BAGAŻ - 1 000 PLN

KL Z CHOROBAMI PRZEWLEKŁYMI - 50 000 EURO, NNW - 15 000 PLN, BAGAŻ - 1 000 PLN, OC - 30 000 EURO


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Astral Nirvana Club Izrael

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.