Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Malta: Hotel Ramla Bay

Malta: Hotel Ramla Bay

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

1407 zł

Wartość: 1817 zł

Cena: 1407 zł

Oszczędzasz: 23%

Malta: Hotel Ramla Bay

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

Hotel Ramla Bay Resort położony jest w miejscowości Marfa, nad Zatoką Mellieha w północnej części wyspy. Z hotelu rozciąga się malowniczy widok na pobliskie wyspy - Gozo i Comino. W niewielkiej odległości od hotelu znajduje się miasteczko Sweethaven.

186 pokoi wyposażonych w indywidualnie regulowaną klimatyzację, balkon, łazienkę z suszarką do włosów, sejf, minibar, telefon, TV satelitarną, radio z budzikiem.

Całodobowa recepcja, bezpłatny parking, prywatna plaża, restauracja, bar/lounge, kawiarnia, basen otwarty i kryty, bar przy basenie, brodzik dla dzieci, fitness, Spa, masaże, łaźnia parowa, sauna, salon piękności, room service, centrum biznesowo-konferencyjne, dostęp do internetu, kantor wymiany walut, sklep z upominkami, usługi pralnicze, concierge, turystyczne, ślubne, bilard, sala gier, videoteka, opiekunka do dziecka, klub dla dzieci, opieka medyczna. Możliwość uprawiania niezmotoryzowanych sportów wodnych, nurkowania z rurką i głębinowego, wypożyczenia roweru, parasailingu.

Bilet lotniczy Polska-Malta-Polska z bagażem podręcznym, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu przez wybraną liczbę nocy, wyżywienie według wybranej opcji, polskojęzyczną opiekę lokalnego rezydenta, ubezpieczenie KL w tym choroby przewlekłe, NNW oraz bagażu, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 PLN/os.).

Bagażu rejestrowanego (cena na zapytanie), dodatkowych posiłków, napojów do obiadokolacji (przy innej formie wyżywienia niż śniadania), wydatków własnych, napiwków, obowiązkowej opłaty lokalnej płatnej na miejscu w hotelu w wysokości 0, 5 EURO/doba/osoba dorosła - max. 5 EUR za pobyt.

1. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej taryfy. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. 2. BB - śniadania, HB - śniadania + obiadokolacje, ALL - All Inclusive. 3. W okresie Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Świąt Wielkanocnych obowiązują dopłaty do obiadów i kolacji (ceny na potwierdzenie). 4. Dziecko w wieku 2-12 lat z 2 osób dorosłych oraz 3. lub 4. osoba w pokoju 2-os zakwaterowana jest na dostawce. 5. Kategoria hotelu odpowiada kategoryzacji lokalnej. 6. Niniejsza oferta wymaga potwierdzenia po dokonaniu wpłaty zaliczki. Organizator potwierdza lub anuluje założoną rezerwację w ciągu 48 h (tylko w dni robocze pon-pt 10-17). W przypadku braku potwierdzenia ze strony organizatora zwrot 100 % wpłaty. Podane ceny skalkulowane są dla najniższej taryfy biletów lotniczych, obowiązującej w okresie ważności cennika. W przypadku nie dostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. Wylot możliwy jest w dowolnej dacie oraz z dowolnego portu lotniczego, również zagranicznego. 7. Od dnia 01.06.2016 w hotelach maltańskich, turystów powyżej 18-go roku życia obowiązuje podatek lokalny w wysokości 0, 5 EURO/osoba/dzień, jednak nie więcej niż 5 EURO za cały pobyt. 8. Przeloty realizowane są liniami Wizz Air, Ryanair oraz Air Malta. 9. Wyloty mogą być zrealizowane z Warszawy, Poznania, Gdańska, Krakowa i Wrocławia zgodnie z rozkładem linii lotniczych. 10. Istnieje możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 3, 2% wartości imprezy turystycznej. UBEZPIECZENIE ZAWARTE W OFERCIE Ą Europa Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 40% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 100 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO Ą Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 100 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy. Do 3500 zł/osoba - 65 zł/osoba 3501 do 6000 zł/osoba - 100 zł/osoba Od 6001 do 9000 zł/osoba - 170 zł/osoba Powyżej 9000 zł/osoba - 250 zł/osoba


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Ramla Bay Malta

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj