Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Berlin: 3-4 dni dla 2 osób w Hotelu Delta***

Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Delta*** w Berlinie! Zakochajcie się w stolicy Niemiec!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

629 zł

Wartość: 930 zł

Cena: 629 zł

Oszczędzasz: 32%

Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Delta*** w Berlinie! Zakochajcie się w stolicy Niemiec!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon ważny w terminie od 1.11.2017 r. do 31.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Opłata miejscowa nie jest wliczona w cenę zakwaterowania i jest płatna bezpośrednio w hotelu.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://go.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.

Opis szczegółowy

Wypocznijcie w Hotelu Delta*** w centrum Berlina! Dogodna lokalizacja, blisko metra i plaży!Pokoje z łazienką, TV i WiFi! Codziennie pyszne śniadania w hotelowej restauracji!Wybierzcie się w niezapomnianą podróż do stolicy Niemiec! Kupony ważne do końca marca 2018 roku!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 629 zł zamiast 930 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 929 zł zamiast 1350 zł.  Berlin to niezwykłe miejsce z wielowiekową historią, jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Europie, bez względu na porę roku. Ta ogromna metropolia, kiedyś podzielona murem, teraz jak najbardziej zaskakująca, nowoczesna, tętniąca życiem nocnym i kulturalnym. Złapcie okazję i wybierzcie się w niezapomnianą podróż do tego magicznego miasta!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Delta*** am Potsdamer Platz Pohlstr. 58, Mitte 10785 Berlin

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.