Oferta online

1779 zł

Wartość: 2229 zł

Cena: 1779 zł

Oszczędzasz: 20%

Egipt: Hotel Resta Reef Resort

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

3* Egipt/Marsa Alam

- przy plaży - ok. 3 km od lotniska w Marsa Alam

- piaszczysto - żwirowa z pomostem (rafa koralowa) - leżaki i parasole (bezpłatne)

- klimatyzacja indywidualna - TV-Sat, sejf - mini bar (płatny) - łazienka (WC, prysznic, suszarka do włosów) - balkon/ taras

Bezpłatne - 2 baseny - tenis stołowy - piłka wodna - siatkówka - piłka nożna - aerobik w wodzie Płatne - bilard - 2 korty tenisowe w Resta Grand - centrum spa (szeroki zakres zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych) - centrum nurkowe

- basen - mini klub - mini disco - plac zabaw

All inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia oraz późne przekąski w wybranych barach, lody. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są w godzinach 10:00 - 24:00. Wino podawane jest wyłącznie w restauracji włoskiej.

- restauracja główna - restauracja włoska (19:00 - 22:30) - płatna - lobby bar (14:30 - 24:00) - przy basenie (od 10:00 do zachodu słońca) - bar na plaży (od 10:00 do zachodu słońca)

- sklepy - Wi Fi w lobby (bezpłatny) - pralnia (płatna) - kantor wymiany walut w Resta Grand -http://www.restaresorts.com

Cena zawiera (PLN): bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie wg opisu, podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie (KL I NW, BAGAŻU, ubezpieczenia od chorób przewlekłych Europaische Reiseversicherung AG Europejskie), opłaty lotniskowe i paliwowe. Cena nie zawiera: opłaty za transport sprzętu sportowego (dotyczy linii lotniczych oraz transferów w Egipcie) oraz wizy płatnej przez klientów na lotnisku.

Przy wjeździe do Egiptu należy posiadać paszport ważny co najmniej 6 miesięcy licząc od daty powrotu oraz wizę, która uprawnia do miesięcznego pobytu w Egipcie. Wizę można otrzymać na lotnisku przy wjeździe do Egiptu (znaczek wklejany jest do paszportu - koszt 25 USD).

Www.youtube.com/watch?v=lTbo6nF95QQ

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 24 Marz 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Adres

Resta Reef Resort Egipt

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.