Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Maroko: Hotel Adam Park And Spa

Maroko: Hotel Adam Park And Spa

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

2749 zł

Wartość: 3359 zł

Cena: 2749 zł

Oszczędzasz: 18%

Maroko: Hotel Adam Park And Spa

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju


Opis szczegółowy

5 Maroko/Marakesz

Witamy Adam Park Hotel & Spa w Marrakesh. Dla Państwa komfortu hotel posiada sklepy, recepcję i klimatyzację. Personel mówi po włosku, niderlandzki, angielsku, francusku, niemiecku, arabsku, hiszpańsku i rosyjsku. Dzieci mają możliwość zabawy na placu zabaw. Hotel posiada basen. Odległość od hotelu: Royal Golf (10 mi), Agdal Gardens Marrakech Formule (50 m), Amelkis Golf (10 mi), Jamaa ELfna (10 mi) i lotnisko RAK (20 mi). W pobliżu hotelu znajdują się centrum miasta. Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: rampa/podnośnik. Hotel posiada parking dla samochodów.

Bed& Breakfast (BB) - śniadanie w formie bufetu. HalfBoard (HB) - śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji płatne.

Hotel oferuje kantor i usługę budzenia. Godziny pracy recepcji: 24h.

Goście, którzy również na urlopie chcą spędzać czas uprawiając sport, mają następujące możliwości: fitness.

Za korzystanie z niektórych urządzeń, ofert i aktywności mogą być pobierane dodatkowe opłaty. Podatek płatne na miejscu.

Kraków (Ryanair); Cena zawiera bagaż podręczny 10 kg (55x40x20) oraz małą torebkę (35x20x20), Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze; - 20 kg - 210 PLN (wyloty od 16.10 - 05.12) / 210 PLN (wyloty od 06.12 - 10.01)/ 210 PLN (wyloty od 11 01 - 30 04)
Uwaga ! Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena będzie wyższa


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Adam Park And Spa Maroko

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.