Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Litwa: 3-4 dni dla 2 osób w Europa City Hotel***

Magiczny urlop na Litwie! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Europa City Hotel*** w Wilnie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

629 zł

Wartość: 930 zł

Cena: 629 zł

Oszczędzasz: 32%

Magiczny urlop na Litwie! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Europa City Hotel*** w Wilnie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://go.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • Kupon ważny w terminie od 1.11.2017 r. do 31.03.2018 r. z wyłączeniem: 29.12.2017 r.-01.01.2018 r.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.

Opis szczegółowy

Niezapomniany weekend na Litwie! Poznajcie Wilno - jedną z najpiękniejszych europejskich stolic! Hotel znajduje się w doskonałej lokalizacji - tylko kilka minut od samego centrum miasta i największych atrakcji!W cenie kuponu pobyt w przestronnych pokojach z łazienką i klimatyzacją! Codziennie urozmaicone śniadania!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 629 zł zamiast 930 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 929 zł zamiast 1350 zł.   Wilno jest jednym z najpiękniejszych miast Starego Kontynentu, gdzie dziedzictwo historyczne łączy się z nowoczesnością. Miasto ma jedną z największych w Europie starówek i wiele niezwykłych zabytków wpisanych na listę światowego dziedzictwa kulturalnego. Ma do zaoferowania wiele wartych uwagi obiektów, zaczynając od Archikatedry, po liczne ciekawe kościoły czy pozostałości struktur obronnych miasta: górującą nad miastem wieżę Giedymina oraz Barbakan.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Europa City Hotel*** Jasinskio g. 14, Naujamiestis, LT-01112 Wilno, Litwa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.